ברוכים הבאים לפורום תמ"א 38

מנהלת הפורום - עו"ד נטלי עברון, משרד שטייף עברון סידס בורוכוב 

משרד עורכי הדין שטייף עברון סידס בורוכוב, הינו משרד עורכי דין המתמחה בין היתר התמחות "בוטיקית" בתחום הנדל״ן וההתחדשות העירונית, בדגש על ייצוג דיירים בלבד. 
המשרד הינו חלוץ לעסוק בתחום "ההתחדשות העירונית" בכלל ותמ"א 38 על סוגיה השונים בפרט בהובלתו של עו"ד רפאל גרוס (מי ששימש כיועמ"ש של שיכון ובינוי 35 שנה) ועו"ד נטלי עברון. 
למשרד ניסיון רב בכל הקשור להוצאתם אל הפועל של עשרות רבות של פרויקטים מסוג זה ברחבי הארץ.
בעת האחרונה קיימת תנופה אדירה בכל התחום של התחדשות עירונית בארץ. 
 
הליווי המשפטי הוא חלק משמעותי מרכזי וקריטי בפרויקט התמ"א - עורך הדין הוא הדמות שמלווה ומפקחת לכל אורך הדרך בכל אחד משלבי הפרויקט. ניתן לפנות למשרד בטלפון 072-3934277.

הדומיננטיות והמעורבות של עורכי דין אקטיבים היא ההבדל בין פרויקט מצליח ומהיר לבין פרויקט שיכול שלא להתקדם בקצב בו כולנו היו מעוניינים.

ב 10.10.18 משרדנו לוקח חלק פעיל בכנס התחדשות עירונית של מידע כנסים, בערים חולון בת ים ויפו
כנס זה הנו כנס חשוב מאין כמותו לוועדי בתים כמדגיש את חשיבותו של פרוייקט מהפן של הדיירים כבעלי הקרקע בפרוייקטים מסוג זה.

בדיקת יתכנות לפרויקט תמא 38
תגובה אחרונה 20 מרץ 2018 20:56 ע"י עו"ד אילן גלזר - מנהל הפורום. 1 תגובות.
גרסה להדפסה
מיון:
הקודםהקודם הבאהבא
מחבר הודעות
משה

--
16 פבר 2018 13:32
  • צטט
  • הגב
לעו"ד אילן גלזר שלום,

אני גר ברח דב הוז בפתח תקוה, בניין בן 4 קומות 12 דיירים. בנין משנת 1976. הבעיה שלנו היא 2 הדירות בקומה 4 שהגג שייך להן ויש להם זכויות בניה על הגג (הם בנו חדרים) הבנתי שללכת לתמא 38 לבד זה בלתי אפשרי ולכן יזמתי פגישה עם נציגות הבנין השכן והם גילו ענין רב להכנס לפרויקט משותף (בעבר הם כבר ניסו וזה לא צלח מסיבות שונות) הבנין השכן הוא גם 4 קומות 12 דיירים עם גגות חופשיים.

אמה מה? יש לנו קאטץ 'קטן' בין המגרשים שלנו מפריד שביל עירוני של 3 מ' שאגב נגרע מן המגרשים שלנו בזמן ביצוע תכנית הפרצלציה וחשבתי שהפתרון של השביל הזה במסגרת הפרוייקט הוא להשקיע אותו מתחת לאדמה.

בשיחות שהיו לי עם מספר יזמים של תמא 38 הם אמרו שהרשויות לא יאפשרו את החיבור בין 2 המגרשים וגם ציינו שהגגות הפרטיים הם בעיה רצינית (זאת ידעתי).

שאלתי:
האם במסגרת תוכנית תמא 38 הרשויות לא מחויבות לבוא לקראת בעלי דירות ולאפשר להתגבר על 'מיכשול' השביל כדי לתת לנו את מירב זכויות הבניה כדי להוציא פרויקט כלכלי ליזם? הרי יש להם ענין שאנו נחזק את הבנין שלנו מפני רעידות אדמה ונוסיף ממדים?


בברכה
משה
עו"ד אילן גלזר - מנהל הפורום

--
20 מרץ 2018 20:56
  • צטט
  • הגב
ראה תשובתי
משרד עו"ד גלזר ושות' – הנהלת הפורום, ניתן לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל Headoffice@glaser-law.co.il ובטלפון: 03-6114920.
* אין לראות באמור ייעוץ משפטי


תגובה מהירה
toggle
  שם משתמש:
נושא:
גוף:
קוד אבטחה:
CAPTCHA image
Enter the code shown above in the box below

שלח
Active Forums 4.3

אין לראות במידע ובחומרים המפורסמים בפורום, לרבות התייחסות, תגובות, תשובות ופרסומי הנהלת הפורום משום ייעוץ משפטי ו/או תחליף לייעוץ משפטי, ו/או חוות דעת משפטית או מקצועית כלשהי. בכל מקרה יש להתייעץ עם עו"ד על מנת לקבל ייעוץ המותאם לנסיבות המיוחדות ולנתוני המקרה הספציפי וכל מקרה יש לבחון לגופו. אין בכתבה זו כדי ליצור יחסי עו"ד-לקוח בין הקוראים לבין הכותב או משרדו. אין להסתמך על מידע המפורסם בפורום לצורך קבלת החלטות כלשהן, לרבות בנושאים מקצועיים, משפטיים, קנייניים, תכנוניים, הנדסיים, אישיים או כספיים. אין לראות במידע המפורסם בפורום משום ייעוץ משפטי או מקצועי אחר.