יצחק שטינברג ושות' משרד עורכי דיןהמשרד עוסק בתחומים: תמ"א 38, התחדשות עירונית ותכנון בניה.
יצחק שטינברג ושות' משרד עורכי דין הינו משרד בוטיק אשר הוקם בשנת 2008. המשרד עוסק בתחום דיני המקרקעין על כל רבדיו, ובעל ניסיון רב בליווי הליכי התחדשות עירונית, תמ"א 38, עסקאות נדל"ן, ליווי קבוצות רכישה, פינוי-בינוי, מיסוי נדל"ן וייצוג קבלנים. בין לקוחות המשרד נמנים לקוחות פרטיים לצד תאגידים וחברות מסחריות מישראל ומחו"ל, אשר זוכים לקבל שירות משפטי מקצועי ומקיף, לרבות ייצוג בערכאות השונות. מייסד המשרד - עו"ד יצחק שטינברג תעודות והסמכות: בוגר תואר ראשון LL.B במשפטים חבר בלשכת עורכי הדין של ישראל החל משנת 2003 עו"ד יגאל (ישראל) מדר תעודות והסמכות: בוגר תואר ראשון LL.B במשפטים מטעם אוניברסיטת ירושלים בהצטיינות בוגר תואר שני LL.M במשפטים התכנית למנהלים של האוניברסיטה העברית בירושלים בהצטיינות יתרה בוגר השתלמיות הכשרת בכונסים ומפרקים, עסקאות במקרקעין לרבות אחריות מקצועית, רשלנות וביטוח, עריכת הסכמים לרבות הסכמי תמ'א 38, התחדשות עירונית. בוגר השתלמיות הכשרה בחשבונאות למשפטנים, שמאות מקרקעין בסיסית, הרפורמה במיסוי מקרקעין לרבות היבטי הרפורמה לעניין עסקאות תמ"א 38, יום עיון היבטי קניין, מס ותכנון בעסקאות תמ"א 38, התחדשות עירונית תמ"א 38.
טלפון0508004660
דוא"לleads@psakdin.co.il
פקס02-6244499
פרויקטים

תמ"א 38, מתחילים באתר המרכזי

קריאה אחרונה לעלות על רכבת תמ"א 38!
המועצה הארצית לתכנון ובניה הכריעה - תמ"א 38 תבוטל עוד 3 שנים, אוקטובר 2022. 
אחרי תאריך זה אמורה להיות תוכנית חדשה להתחדשות עירונית שכפי הנראה תהיה נכונה יותר לערים אך לא תיטיב בהכרח עם הדיירים. התוכנית תבטל או תפחית פטורים ממסים והיטלים ותאפשר תמורות פחותות לדיירים. 
על פניו נראה שנכון לנסות לקדם כיום תמ"א בבניין ולא בהכרח מומלץ להמתין לשינויי מדיניות. בניינים שיגישו תוכניות עד למועד הקובע, גם אם לא ישלימו פרויקט, עתידים להיכלל בתוכניות מעבר כפי שיוחלט בכל עיר. בכל מקרה נראה שעדיף להמשיך ולקדם תהליך ויהיה קל יותר לנסות ולהשתלב בהמשך מול התוכנית החדשה מאשר להתחיל מאפס.
אז אל תפספסו את הרכבת...

השאירו פרטים ואנחנו נשתדל להעביר לחברות מתאימות, ללא כל עלות מצדכם.  כדאי להבין שלא כל בניין מתאים לכל היזמים, בניין שמוגדר אצל אחד כ"לא כלכלי" יכול להיות "יהלום" אצל אחר. גם הזמן משחק תפקיד ובניין או ישוב שאינם אטרקטיביים בזמן מסוים יכולים להפוך למאד מבוקשים עקב שינויים ברגולציה, במחירי הנדל"ן ועוד.

אנחנו באתר המרכזי עושים כל מאמץ למצוא את הגורם המתאים שיטפל בכל בניין הרשום במאגר שלנו, לא תמיד זה קורה מעכשיו לעכשיו אבל אנחנו רצים למרחקים ארוכים...

* שדה חובה