אורי רוזנצוייג עו"ד ושמאי מקרקעיןקישור לאתר אינטרנט
משרד "אורי רוזנצוייג" מתמחה בשמאות מקרקעין ועריכת דין בתחומי נדל"ן, מקרקעין ודיני תכנון ובנייה, המשרד בעל ניסיון רב ועשיר בעריכת חוו"ד לבחינת כדאיות כלכלית לעסקאות התחדשות עירונית (הן תמ"א 38 על תיקוניה והן פרויקטי פינוי בינוי). המשרד מספק חוו"ד מקצועיות מטעם דיירים, יזמים, קבלנים ואנשי מקצוע שונים עפ"י נתוני העסקה. כאחד שחי ונושם את תחום הנדל"ן שנים רבות אספק לך סל מוצרים מלא ונרחב מהידע הרב שצברתי. אני מאמין בשירות מקצועי, אמין ויעיל אשר יעזור לך לקבל את ההחלטה המושכלת ביותר בעת ביצוע כל עסקת נדל"ן ומעבר.
טלפון050-2321251
דוא"לOri@ori-r.co.il
פקס077-3180037

תמ"א 38, מתחילים באתר המרכזי

קריאה אחרונה לעלות על רכבת תמ"א 38!
המועצה הארצית לתכנון ובניה הכריעה - תמ"א 38 תבוטל עוד 3 שנים, אוקטובר 2022. 
אחרי תאריך זה אמורה להיות תוכנית חדשה להתחדשות עירונית שכפי הנראה תהיה נכונה יותר לערים אך לא תיטיב בהכרח עם הדיירים. התוכנית תבטל או תפחית פטורים ממסים והיטלים ותאפשר תמורות פחותות לדיירים. 
על פניו נראה שנכון לנסות לקדם כיום תמ"א בבניין ולא בהכרח מומלץ להמתין לשינויי מדיניות. בניינים שיגישו תוכניות עד למועד הקובע, גם אם לא ישלימו פרויקט, עתידים להיכלל בתוכניות מעבר כפי שיוחלט בכל עיר. בכל מקרה נראה שעדיף להמשיך ולקדם תהליך ויהיה קל יותר לנסות ולהשתלב בהמשך מול התוכנית החדשה מאשר להתחיל מאפס.
אז אל תפספסו את הרכבת...

השאירו פרטים ואנחנו נשתדל להעביר לחברות מתאימות, ללא כל עלות מצדכם.  כדאי להבין שלא כל בניין מתאים לכל היזמים, בניין שמוגדר אצל אחד כ"לא כלכלי" יכול להיות "יהלום" אצל אחר. גם הזמן משחק תפקיד ובניין או ישוב שאינם אטרקטיביים בזמן מסוים יכולים להפוך למאד מבוקשים עקב שינויים ברגולציה, במחירי הנדל"ן ועוד.

אנחנו באתר המרכזי עושים כל מאמץ למצוא את הגורם המתאים שיטפל בכל בניין הרשום במאגר שלנו, לא תמיד זה קורה מעכשיו לעכשיו אבל אנחנו רצים למרחקים ארוכים...

* שדה חובה