שי אברהם - שמאות מקרקעין ויזמות נדל"ןקישור לאתר אינטרנט
סוגי עבודות בהן מתמחה המשרד, בין היתר, עריכת חוות דעת לאומדני שווי לכל סוגי נכסי הנדל"ן, בדיקת התכנות כלכלית לפרויקטים של תמ"א 38 והתחדשות עירונית, לווי דיירים בפרויקטים, איתור מבנים לפרויקטים וחיבור מול יזמים. כמו כן ניתן לקבל שירותי שמאות נוספים כגון שומות נגדיות להיטלי השבחה, חוות דעת למס שבח, חוות דעת לירידת ערך, שמאות לדיווח בספרים IFRS, חוות דעת מומחה לבית משפט ועוד'. המשרד ממוקם בתל אביב ונותן שירות מקצועי בפריסה ארצית.
טלפון050-7260228
דוא"לshai.shamay@gmail.com
פקס077-4702894

תמ"א 38, מתחילים באתר המרכזי

קריאה אחרונה לעלות על רכבת תמ"א 38!
המועצה הארצית לתכנון ובניה הכריעה - תמ"א 38 תבוטל עוד 3 שנים, אוקטובר 2022. 
אחרי תאריך זה אמורה להיות תוכנית חדשה להתחדשות עירונית שכפי הנראה תהיה נכונה יותר לערים אך לא תיטיב בהכרח עם הדיירים. התוכנית תבטל או תפחית פטורים ממסים והיטלים ותאפשר תמורות פחותות לדיירים. 
על פניו נראה שנכון לנסות לקדם כיום תמ"א בבניין ולא בהכרח מומלץ להמתין לשינויי מדיניות. בניינים שיגישו תוכניות עד למועד הקובע, גם אם לא ישלימו פרויקט, עתידים להיכלל בתוכניות מעבר כפי שיוחלט בכל עיר. בכל מקרה נראה שעדיף להמשיך ולקדם תהליך ויהיה קל יותר לנסות ולהשתלב בהמשך מול התוכנית החדשה מאשר להתחיל מאפס.
אז אל תפספסו את הרכבת...

השאירו פרטים ואנחנו נשתדל להעביר לחברות מתאימות, ללא כל עלות מצדכם.  כדאי להבין שלא כל בניין מתאים לכל היזמים, בניין שמוגדר אצל אחד כ"לא כלכלי" יכול להיות "יהלום" אצל אחר. גם הזמן משחק תפקיד ובניין או ישוב שאינם אטרקטיביים בזמן מסוים יכולים להפוך למאד מבוקשים עקב שינויים ברגולציה, במחירי הנדל"ן ועוד.

אנחנו באתר המרכזי עושים כל מאמץ למצוא את הגורם המתאים שיטפל בכל בניין הרשום במאגר שלנו, לא תמיד זה קורה מעכשיו לעכשיו אבל אנחנו רצים למרחקים ארוכים...

* שדה חובה