ז'נט אמיר- שמאית מקרקעיןקישור לאתר אינטרנט
המשרד בעל ניסיון בלווי וטיפול בהפחתת היטל השבחה בגין תמ"א 38 והקלות בנייה אשר נדרשים לצורך מימוש הפרויקטים. אזור התמחות :הרצליה, תל אביב, בת ים, רמת גן, רעננה, גבעתיים והוד השרון (בעבר שימשה כשמאית הועדה המקומית הרצליה ), עריכת חוות דעת שמאית בפרויקטים של פינוי בינוי ( לפי תקן שמאי 21), עריכת טבלאות ניקוד עבור דיירים בפרויקטים של פינוי בינוי. ניסיון וידע רבים בשמאות מקרקעין, בנושאי תכנון ובניה ובסוגיות קנייניות (משפטיות) מגוונות
טלפון050-7403444
דוא"לjanetamir7@gmail.com

תמ"א 38, מתחילים באתר המרכזי

קריאה אחרונה לעלות על רכבת תמ"א 38!
המועצה הארצית לתכנון ובניה הכריעה - תמ"א 38 תבוטל עוד 3 שנים, אוקטובר 2022. 
אחרי תאריך זה אמורה להיות תוכנית חדשה להתחדשות עירונית שכפי הנראה תהיה נכונה יותר לערים אך לא תיטיב בהכרח עם הדיירים. התוכנית תבטל או תפחית פטורים ממסים והיטלים ותאפשר תמורות פחותות לדיירים. 
על פניו נראה שנכון לנסות לקדם כיום תמ"א בבניין ולא בהכרח מומלץ להמתין לשינויי מדיניות. בניינים שיגישו תוכניות עד למועד הקובע, גם אם לא ישלימו פרויקט, עתידים להיכלל בתוכניות מעבר כפי שיוחלט בכל עיר. בכל מקרה נראה שעדיף להמשיך ולקדם תהליך ויהיה קל יותר לנסות ולהשתלב בהמשך מול התוכנית החדשה מאשר להתחיל מאפס.
אז אל תפספסו את הרכבת...

השאירו פרטים ואנחנו נשתדל להעביר לחברות מתאימות, ללא כל עלות מצדכם.  כדאי להבין שלא כל בניין מתאים לכל היזמים, בניין שמוגדר אצל אחד כ"לא כלכלי" יכול להיות "יהלום" אצל אחר. גם הזמן משחק תפקיד ובניין או ישוב שאינם אטרקטיביים בזמן מסוים יכולים להפוך למאד מבוקשים עקב שינויים ברגולציה, במחירי הנדל"ן ועוד.

אנחנו באתר המרכזי עושים כל מאמץ למצוא את הגורם המתאים שיטפל בכל בניין הרשום במאגר שלנו, לא תמיד זה קורה מעכשיו לעכשיו אבל אנחנו רצים למרחקים ארוכים...

* שדה חובה