להט נחום שמעוני ושות'משרד להט, נחום, שמעוני ושות' הינו משרד בוטיק מוביל ומנוסה, אשר ביסס את מעמדו לאורך השנים כמשרד בעל שם בתחומי פעילותו. המשרד ניחן ביכולת גבוהה לספק מענה מקצועי ומהיר לעסקאות מורכבות וגדולות, תוך שימת דגש על מתן יחס אישי.
המשרד מייחס חשיבות רבה לשיתוף פעולה מלא עם הלקוח, תוך הבנה ורגישות לצרכיו המשתנים, ובאמצעות הקפדה על מקצועיות, לויאליות, יצירתיות ודיסקרטיות, הכל על מנת לאפשר קבלת תוצאות אופטימליות. שביעות הרצון הרבה ורמת האמון הגבוהה שרכש המשרד בקרב לקוחותיו, הן תוצאה של מקצועיות ומצוינות בתחומי העיסוק של המשרד לצד זמינות, יעילות ומתן פתרונות יצירתיים.
טלפון0509697252
דוא"לleads@psakdin.co.il

תמ"א 38, מתחילים באתר המרכזי

מעוניינים להתחיל בתהליך תמ"א 38 בבניין שלכם או לקבל הצעות מחברות נוספות?

השאירו פרטים ואנחנו נשתדל להעביר לחברות מתאימות, ללא כל עלות מצדכם.  כדאי להבין שלא כל בניין מתאים לכל היזמים, בניין שמוגדר אצל אחד כ"לא כלכלי" יכול להיות "יהלום" אצל אחר. גם הזמן משחק תפקיד ובניין או ישוב שאינם אטרקטיביים בזמן מסוים יכולים להפוך למאד מבוקשים עקב שינויים ברגולציה, במחירי הנדל"ן ועוד.

אנחנו באתר המרכזי עושים כל מאמץ למצוא את הגורם המתאים שיטפל בכל בניין הרשום במאגר שלנו, לא תמיד זה קורה מעכשיו לעכשיו אבל אנחנו רצים למרחקים ארוכים...

* שדה חובה