רונן גמליאל - עו"ד ונוטריוןמשרד עורכי דין ונוטריון רונן גמליאל נוסד בשנת 1999 ע"י עו"ד רונן גמליאל, ומתמחה בתחומי המשפט המסחרי- אזרחי, על כל תחומיו ורבדיו.
משרדנו נותן מענה רחב לכל הסוגיות המשפטיות ולבר משפטיות בנושאי מקרקעין כגון: ייצוג ברכישה ובמכירה של נכסי מקרקעין, ייצוג במיסוי מקרקעין, תמ"א 38, קבוצות רכישה, ייצוג מול לשכת רישום המקרקעין וכו'. המשרד מלווה בייעוץ צמוד בנושאי מיסוי מקרקעין, מס שבח, היטל השבחה, ושמאות ע"י בעלי מקצוע מומחים בתחומיהם. בנוסף, למשרד יועצים חיצוניים כגון, שמאי מקרקעין, אדריכלים, ומהנדסים אשר מלווים את תיקי המשרד באופן שוטף.
טלפון0508004833
דוא"לleads@psakdin.co.il
פקס08-9368333

תמ"א 38, מתחילים באתר המרכזי

מעוניינים להתחיל בתהליך תמ"א 38 בבניין שלכם או לקבל הצעות מחברות נוספות?

השאירו פרטים ואנחנו נשתדל להעביר לחברות מתאימות, ללא כל עלות מצדכם.  כדאי להבין שלא כל בניין מתאים לכל היזמים, בניין שמוגדר אצל אחד כ"לא כלכלי" יכול להיות "יהלום" אצל אחר. גם הזמן משחק תפקיד ובניין או ישוב שאינם אטרקטיביים בזמן מסוים יכולים להפוך למאד מבוקשים עקב שינויים ברגולציה, במחירי הנדל"ן ועוד.

אנחנו באתר המרכזי עושים כל מאמץ למצוא את הגורם המתאים שיטפל בכל בניין הרשום במאגר שלנו, לא תמיד זה קורה מעכשיו לעכשיו אבל אנחנו רצים למרחקים ארוכים...

* שדה חובה