וקסמן משרד עו"דמשרד עו"ד וקסמן הוקם בשנת 1960 על ידי עו"ד צבי וקסמן ומנוהל כיום על ידי עו"ד אנוש וקסמן  - עו"ד משנת 1991.
המשרד מספק את שירותיו המשפטיים בתחומים: דיני מקרקעין, סכסוכי מקרקעין, ירושות וצוואות, דיני חוזים ומסחר, עסקאות מכר דירה, מיסוי נדל"ן, נדל"ן, דיור מוגן. עסקאות מקרקעין - עסקאות מכר דירה, נכס מסחרי ומגרשים, כמו כן המשרד מתמחה בעסקאות בעלות מורכבות כגון: הסכמי קבלן, ליווי הליכי תמ"א 38, עסקאות קומבינציה, חלוקות מקרקעין, בתים משותפים ועוד. משרד עורכי דין וקסמן מלווה מזה עשרות שנים חברות בתחומים עסקיים שונים ובכלל זה חברות בנייה, חברות אינטרנט, חברות כח אדם, חברות בתחום עבודות המתכת ועוד. המשרד מספק ליווי אישי ומקצועי ללקוחותיו הרבים בסקטור הפרטי, הן בתחומי עסקאות ו/או סיכסוכי מקרקעין, הן בתחומי דיני הירושה והעזבונות והן בתחום העסקי - מסחרי. לקוחות המשרד מקבלים את במשך שנים רבות שירות מקצועי ומדויק, על בסיס האמון והיושר הרב שמאפיין את צוות המשרד, לצד מקצועיות חסרת פשרות ונחישות להשגת התוצאות הרצויות ללקוחות. אנו כאן בשבילכם, נשמח לייעץ לכם בכל נושא משפטי.
טלפון0508004697
דוא"לleads@psakdin.co.il
פקס04-8676121

תמ"א 38, מתחילים באתר המרכזי

קריאה אחרונה לעלות על רכבת תמ"א 38!
המועצה הארצית לתכנון ובניה הכריעה - תמ"א 38 תבוטל עוד 3 שנים, אוקטובר 2022. 
אחרי תאריך זה אמורה להיות תוכנית חדשה להתחדשות עירונית שכפי הנראה תהיה נכונה יותר לערים אך לא תיטיב בהכרח עם הדיירים. התוכנית תבטל או תפחית פטורים ממסים והיטלים ותאפשר תמורות פחותות לדיירים. 
על פניו נראה שנכון לנסות לקדם כיום תמ"א בבניין ולא בהכרח מומלץ להמתין לשינויי מדיניות. בניינים שיגישו תוכניות עד למועד הקובע, גם אם לא ישלימו פרויקט, עתידים להיכלל בתוכניות מעבר כפי שיוחלט בכל עיר. בכל מקרה נראה שעדיף להמשיך ולקדם תהליך ויהיה קל יותר לנסות ולהשתלב בהמשך מול התוכנית החדשה מאשר להתחיל מאפס.
אז אל תפספסו את הרכבת...

השאירו פרטים ואנחנו נשתדל להעביר לחברות מתאימות, ללא כל עלות מצדכם.  כדאי להבין שלא כל בניין מתאים לכל היזמים, בניין שמוגדר אצל אחד כ"לא כלכלי" יכול להיות "יהלום" אצל אחר. גם הזמן משחק תפקיד ובניין או ישוב שאינם אטרקטיביים בזמן מסוים יכולים להפוך למאד מבוקשים עקב שינויים ברגולציה, במחירי הנדל"ן ועוד.

אנחנו באתר המרכזי עושים כל מאמץ למצוא את הגורם המתאים שיטפל בכל בניין הרשום במאגר שלנו, לא תמיד זה קורה מעכשיו לעכשיו אבל אנחנו רצים למרחקים ארוכים...

* שדה חובה