ברוכים הבאים לפורום תמ"א 38

מנהלת הפורום - עו"ד נטלי עברון, משרד שטייף עברון סידס בורוכוב 

משרד עורכי הדין שטייף עברון סידס בורוכוב, הינו משרד עורכי דין המתמחה בין היתר התמחות "בוטיקית" בתחום הנדל״ן וההתחדשות העירונית, בדגש על ייצוג דיירים בלבד. 
המשרד הינו חלוץ לעסוק בתחום "ההתחדשות העירונית" בכלל ותמ"א 38 על סוגיה השונים בפרט בהובלתו של עו"ד רפאל גרוס (מי ששימש כיועמ"ש של שיכון ובינוי 35 שנה) ועו"ד נטלי עברון. 
למשרד ניסיון רב בכל הקשור להוצאתם אל הפועל של עשרות רבות של פרויקטים מסוג זה ברחבי הארץ.
בעת האחרונה קיימת תנופה אדירה בכל התחום של התחדשות עירונית בארץ. 
 
הליווי המשפטי הוא חלק משמעותי מרכזי וקריטי בפרויקט התמ"א - עורך הדין הוא הדמות שמלווה ומפקחת לכל אורך הדרך בכל אחד משלבי הפרויקט. ניתן לפנות למשרד בטלפון 072-3934277.

הדומיננטיות והמעורבות של עורכי דין אקטיבים היא ההבדל בין פרויקט מצליח ומהיר לבין פרויקט שיכול שלא להתקדם בקצב בו כולנו היו מעוניינים.

פרוצדורה לגבי דירות עליונות
תגובה אחרונה 03 דצמ 2019 08:33 ע"י עו"ד נטלי עברון - מנהלת הפורום. 1 תגובות.
גרסה להדפסה
מיון:
הקודםהקודם הבאהבא
מחבר הודעות
אמנון

--
11 נוב 2019 13:00
  • צטט
  • הגב
במסגרת תמא 38 הולכות להבנות עוד 4 קומות על בניין בן 4 קומות כרגע. אני דייר בקומה רביעית ולאורך כל ההליך נאמר שלא יהיה צורך לעזוב את הדירה חוץ מתקופה של חודש לקראת סיום הבניה. בזמן שבמסמך אחר היתר בנייה מפקח הבנייה מציין ששלוש קומות שקרובות לגג למעשה כמעט כל הבניין צריכים לעזוב כל הזמן שמתבצעת יציקת הגג. האם ידוע כמה זמן מדובר בהליך של יציקת גג והאם יש פה הטעייה בעובדה שהנתון הזה נמצא רק אחרי פשפוש במסמכים ואף פעם לא נאמר בעל פה בשעה שהושגו כבר כל החתימות הדרושות. מדובר בפרוייקט גדול של חמישה בניינים זהים בעלי 4 קומות שיכפילו את מספרם
עו"ד נטלי עברון - מנהלת הפורום

--
03 דצמ 2019 08:33
  • צטט
  • הגב
שלום רב,

עובדה כזו לרוב הייתה צריכה להיאמר/להימסר מראש על ידי מפקח הבניין שמלווה אתכם ועל ידי עורך הדין, למעט אם במקרים התגלו עובדות שלא ניתן היה לבדוק/לגלות במהלך החתימות. מציעה לפנות למפקח ולעורך הדין ולקבל מהם את האינפורמציה אודות הנושא,

בהצלחה,
נטלי
משרד עו"ד שטייף עברון סידס בורוכוב, ניתן לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל Nataly.evron@sesblaw.com או בטלפון 072-3934277 .
*אין לראות באמור ייעוץ משפטי, חוות דעת או תחליף לייעוץ משפטי אצל עו"ד, האמור לעיל אינו אלא תיאור כללי בלבד ולא מחייב. בכל מקרה ספציפי מומלץ לפנות לעו"ד לפגישת יעוץ לקבלת ייעוץ משפטי פרטני*


תגובה מהירה
toggle
  שם משתמש:
נושא:
גוף:
קוד אבטחה:
CAPTCHA image
Enter the code shown above in the box below

שלח
Active Forums 4.3

אין לראות במידע ובחומרים המפורסמים בפורום, לרבות התייחסות, תגובות, תשובות ופרסומי הנהלת הפורום משום ייעוץ משפטי ו/או תחליף לייעוץ משפטי, ו/או חוות דעת משפטית או מקצועית כלשהי. בכל מקרה יש להתייעץ עם עו"ד על מנת לקבל ייעוץ המותאם לנסיבות המיוחדות ולנתוני המקרה הספציפי וכל מקרה יש לבחון לגופו. אין בכתבה זו כדי ליצור יחסי עו"ד-לקוח בין הקוראים לבין הכותב או משרדו. אין להסתמך על מידע המפורסם בפורום לצורך קבלת החלטות כלשהן, לרבות בנושאים מקצועיים, משפטיים, קנייניים, תכנוניים, הנדסיים, אישיים או כספיים. אין לראות במידע המפורסם בפורום משום ייעוץ משפטי או מקצועי אחר.