ברוכים הבאים לפורום תמ"א 38

מנהלת הפורום - עו"ד נטלי עברון, משרד שטייף עברון סידס בורוכוב 

משרד עורכי הדין שטייף עברון סידס בורוכוב, הינו משרד עורכי דין המתמחה בין היתר התמחות "בוטיקית" בתחום הנדל״ן וההתחדשות העירונית, בדגש על ייצוג דיירים בלבד. 
המשרד הינו חלוץ לעסוק בתחום "ההתחדשות העירונית" בכלל ותמ"א 38 על סוגיה השונים בפרט בהובלתו של עו"ד רפאל גרוס (מי ששימש כיועמ"ש של שיכון ובינוי 35 שנה) ועו"ד נטלי עברון. 
למשרד ניסיון רב בכל הקשור להוצאתם אל הפועל של עשרות רבות של פרויקטים מסוג זה ברחבי הארץ.
בעת האחרונה קיימת תנופה אדירה בכל התחום של התחדשות עירונית בארץ. 
 
הליווי המשפטי הוא חלק משמעותי מרכזי וקריטי בפרויקט התמ"א - עורך הדין הוא הדמות שמלווה ומפקחת לכל אורך הדרך בכל אחד משלבי הפרויקט. ניתן לפנות למשרד בטלפון 072-3934277.

הדומיננטיות והמעורבות של עורכי דין אקטיבים היא ההבדל בין פרויקט מצליח ומהיר לבין פרויקט שיכול שלא להתקדם בקצב בו כולנו היו מעוניינים.

פריצות וגנבות בזמן הפרויקט
תגובה אחרונה 03 דצמ 2019 08:36 ע"י עו"ד נטלי עברון - מנהלת הפורום. 1 תגובות.
גרסה להדפסה
מיון:
הקודםהקודם הבאהבא
מחבר הודעות
קיריל

--
01 נוב 2019 07:08
  • צטט
  • הגב
שלום רב,
לאחר שפקח ממשרד העבודה ביקר באתר של הפרויקט והוציא צו האוסר על המשך עבודה עד לתיקון כל במפגעי הבטיחות הקיימים ( פיגומים שאינם תיקניים, עמוד חשמל שנדרש להטמין).
הקבלן המבצע החליט להשהות את הפרוייקט עד לתיקון כל הממצאים,
ובנתיים כבר למעלה מחודש וחצי שאנחנו הדיירים חיים באתר בניה שלא עובדים בו.
מאז שהעבודות הושהו התחילו פריצות וגנבות, אתמול לצערי התברר שגם המחסן שלי נפרץ ונגנב ציוד בשווי של אלפי שקלים.
( נורא קשה להגיע למחסן עקב הבניה, המחסן חיצוני )
מה ניתן לעשות במקרה שכזה?
עו"ד נטלי עברון - מנהלת הפורום

--
03 דצמ 2019 08:36
  • צטט
  • הגב
שלום רב,

יש לפנות לעורך הדין המייצג אתכם ולבדוק מה נעשה על ידי הקבלן/היזם לתיקון המפגעים. יש במקביל לבדוק בהסכם האם הקבלן מחוייב לשים שומר בלילה והאם הכיסוי הביטוחי של הקבלן מכסה גם מקרים שכאלה.

אם אין עבודות באתר לתקופה כ"כ ממושכת יש לבדוק מה ההסכם אומר במקרה כאמור מבחינת הפרה צפויה שלו ומה הסעדים הנתונים לכם כבעלי הדירות במקרה כזה. על כל אלה יוכל לענות מי שליווה וייצג אתכם מול הקבלן כולל המפקח שלכם.

בהצלחה,
נטלי
משרד עו"ד שטייף עברון סידס בורוכוב, ניתן לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל Nataly.evron@sesblaw.com או בטלפון 072-3934277 .
*אין לראות באמור ייעוץ משפטי, חוות דעת או תחליף לייעוץ משפטי אצל עו"ד, האמור לעיל אינו אלא תיאור כללי בלבד ולא מחייב. בכל מקרה ספציפי מומלץ לפנות לעו"ד לפגישת יעוץ לקבלת ייעוץ משפטי פרטני*


תגובה מהירה
toggle
  שם משתמש:
נושא:
גוף:
קוד אבטחה:
CAPTCHA image
Enter the code shown above in the box below

שלח
Active Forums 4.3

אין לראות במידע ובחומרים המפורסמים בפורום, לרבות התייחסות, תגובות, תשובות ופרסומי הנהלת הפורום משום ייעוץ משפטי ו/או תחליף לייעוץ משפטי, ו/או חוות דעת משפטית או מקצועית כלשהי. בכל מקרה יש להתייעץ עם עו"ד על מנת לקבל ייעוץ המותאם לנסיבות המיוחדות ולנתוני המקרה הספציפי וכל מקרה יש לבחון לגופו. אין בכתבה זו כדי ליצור יחסי עו"ד-לקוח בין הקוראים לבין הכותב או משרדו. אין להסתמך על מידע המפורסם בפורום לצורך קבלת החלטות כלשהן, לרבות בנושאים מקצועיים, משפטיים, קנייניים, תכנוניים, הנדסיים, אישיים או כספיים. אין לראות במידע המפורסם בפורום משום ייעוץ משפטי או מקצועי אחר.