ברוכים הבאים לפורום תמ"א 38

מנהלת הפורום - עו"ד נטלי עברון, משרד שטייף עברון סידס בורוכוב 

משרד עורכי הדין שטייף עברון סידס בורוכוב, הינו משרד עורכי דין המתמחה בין היתר התמחות "בוטיקית" בתחום הנדל״ן וההתחדשות העירונית, בדגש על ייצוג דיירים בלבד. 
המשרד הינו חלוץ לעסוק בתחום "ההתחדשות העירונית" בכלל ותמ"א 38 על סוגיה השונים בפרט בהובלתו של עו"ד רפאל גרוס (מי ששימש כיועמ"ש של שיכון ובינוי 35 שנה) ועו"ד נטלי עברון. 
למשרד ניסיון רב בכל הקשור להוצאתם אל הפועל של עשרות רבות של פרויקטים מסוג זה ברחבי הארץ.
בעת האחרונה קיימת תנופה אדירה בכל התחום של התחדשות עירונית בארץ. 
 
הליווי המשפטי הוא חלק משמעותי מרכזי וקריטי בפרויקט התמ"א - עורך הדין הוא הדמות שמלווה ומפקחת לכל אורך הדרך בכל אחד משלבי הפרויקט. ניתן לפנות למשרד בטלפון 072-3934277.

הדומיננטיות והמעורבות של עורכי דין אקטיבים היא ההבדל בין פרויקט מצליח ומהיר לבין פרויקט שיכול שלא להתקדם בקצב בו כולנו היו מעוניינים.

שוויון בדירות החדשות בתמ"א 38
תגובה אחרונה 03 דצמ 2019 08:31 ע"י עו"ד נטלי עברון - מנהלת הפורום. 1 תגובות.
גרסה להדפסה
מיון:
הקודםהקודם הבאהבא
מחבר הודעות
יורם

--
15 אוק 2019 21:16
  • צטט
  • הגב
שלום רב, הבנין שלנו עומד לעבור תמ"א 38/2. כל הדירות הנוכחיות בבנין הן בעלות שטח שווה. התברר לנו שדייר אחד אשר השקיע שיפץ ושידרג את דירתו הנוכחית סיכם עם היזם שהדירה החדשה שהוא יקבל תהיה משודרגת יותר מן הדירות שאנחנו נקבל.לטענתו מגיע לו שדרוג פנימי כזה בגלל שגם עכשיו דירתו הקיימת מושקעת יותר מן הדירות שלנו. אנחנו טוענים שאם היזם יעניק לו את ההטבה הזאת הרי זה למעשה על חשבון שאר הדיירים. האם זה מקובל בתמ"א 38 לתת תמורה שונה לדירות מושקעות יותר? הרי במקרה שלנו כולנו מוכרים ליזם את אותו שטח דירה. והיזם מוגבל בתמורה שהוא יכול לתת. כל תמורה עודפת שנותן לדירה אחת היא למעשה תמורה שיכלה להתחלק בין כולם. אשמח לשמוע את חוות דעתך בנושא. תודה.
עו"ד נטלי עברון - מנהלת הפורום

--
03 דצמ 2019 08:31
  • צטט
  • הגב
שלום,

ראשית מקובל שכל התמורות יהיו שקופות, כולם רואים ויודעים מראש הכל.

יש הסכמים שיש בהם מנגנון של שמאי שבודק את הדירות אחר החתימה על ההסכם ומעריך את שווי השיפורים שיש בדירה- לכל הדירות כך שהם יקבלו את אותם השיפורים אחרי (רלבנטי בעיקר לכל אותם אלה שבדיוק סיימו לשפץ את דירתם ועתידים להרוס אותה בפרויקט מסוג זה).

בהצלחה,

נטלי
משרד עו"ד שטייף עברון סידס בורוכוב, ניתן לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל Nataly.evron@sesblaw.com או בטלפון 072-3934277 .
*אין לראות באמור ייעוץ משפטי, חוות דעת או תחליף לייעוץ משפטי אצל עו"ד, האמור לעיל אינו אלא תיאור כללי בלבד ולא מחייב. בכל מקרה ספציפי מומלץ לפנות לעו"ד לפגישת יעוץ לקבלת ייעוץ משפטי פרטני*


תגובה מהירה
toggle
  שם משתמש:
נושא:
גוף:
קוד אבטחה:
CAPTCHA image
Enter the code shown above in the box below

שלח
Active Forums 4.3

אין לראות במידע ובחומרים המפורסמים בפורום, לרבות התייחסות, תגובות, תשובות ופרסומי הנהלת הפורום משום ייעוץ משפטי ו/או תחליף לייעוץ משפטי, ו/או חוות דעת משפטית או מקצועית כלשהי. בכל מקרה יש להתייעץ עם עו"ד על מנת לקבל ייעוץ המותאם לנסיבות המיוחדות ולנתוני המקרה הספציפי וכל מקרה יש לבחון לגופו. אין בכתבה זו כדי ליצור יחסי עו"ד-לקוח בין הקוראים לבין הכותב או משרדו. אין להסתמך על מידע המפורסם בפורום לצורך קבלת החלטות כלשהן, לרבות בנושאים מקצועיים, משפטיים, קנייניים, תכנוניים, הנדסיים, אישיים או כספיים. אין לראות במידע המפורסם בפורום משום ייעוץ משפטי או מקצועי אחר.