ברוכים הבאים לפורום תמ"א 38

מנהלת הפורום - עו"ד נטלי עברון, משרד שטייף עברון סידס בורוכוב 

משרד עורכי הדין שטייף עברון סידס בורוכוב, הינו משרד עורכי דין המתמחה בין היתר התמחות "בוטיקית" בתחום הנדל״ן וההתחדשות העירונית, בדגש על ייצוג דיירים בלבד. 
המשרד הינו חלוץ לעסוק בתחום "ההתחדשות העירונית" בכלל ותמ"א 38 על סוגיה השונים בפרט בהובלתו של עו"ד רפאל גרוס (מי ששימש כיועמ"ש של שיכון ובינוי 35 שנה) ועו"ד נטלי עברון. 
למשרד ניסיון רב בכל הקשור להוצאתם אל הפועל של עשרות רבות של פרויקטים מסוג זה ברחבי הארץ.
בעת האחרונה קיימת תנופה אדירה בכל התחום של התחדשות עירונית בארץ. 
 
הליווי המשפטי הוא חלק משמעותי מרכזי וקריטי בפרויקט התמ"א - עורך הדין הוא הדמות שמלווה ומפקחת לכל אורך הדרך בכל אחד משלבי הפרויקט. ניתן לפנות למשרד בטלפון 072-3934277.

הדומיננטיות והמעורבות של עורכי דין אקטיבים היא ההבדל בין פרויקט מצליח ומהיר לבין פרויקט שיכול שלא להתקדם בקצב בו כולנו היו מעוניינים.

משכנתא על דירה בבניין שעומד לעבור תמ"א
תגובה אחרונה 24 מרץ 2019 08:35 ע"י עו"ד נטלי עברון - מנהלת הפורום. 1 תגובות.
גרסה להדפסה
מיון:
הקודםהקודם הבאהבא
מחבר הודעות
חנה86

--
20 מרץ 2019 11:08
  • צטט
  • הגב
אנחנו רוצים לקנות דירה בבניין שעומד לעבור תמ"א בשנה הקרובה ורצינו לדעת אם יש לתהליך הזה השפעה על המשכנתא שאנחנו יכולים לקחת. התחלנו למלא בקשה לקבלת משכנתא באתר של הבנק הזה https://www.bankhapoalim.co.il/wps/portal/mashkanta/pniya , אבל אנחנו לא יודעים אם אנחנו צריכים לכתוב שם לגבי התמ"א - זה משהו שמשמעותי לבנק? זה יכול להשפיע על גובה המשכנתא שנקבל? והאם אנחנו צריכים להראות איזשהם מסמכים לבנק על התמ"א? ואיך מבצעים הערכת שמאי במצב כזה, כי הדירה בעצם תהיה שווה בסוף הרבה יותר?
עו"ד נטלי עברון - מנהלת הפורום

--
24 מרץ 2019 08:35
  • צטט
  • הגב
שלום רב,

באיזה שלב ההסכם מתא בבניין מצוי? ככל שנחתם הסכם תמ"א עליכם לעבור דרך היזם לקבל הסכמתו לרישום המשכנתא.
בנוסף יש לפנות לפקידת המשכנתאות, לתת לה את ההסכם ולעדכן אותה אודות ההליך), לעיתים הבנק מעוניין (מעבר להסכמה שהוא צריך לתת אם רשומה לטובתו הערת אזהרה) שהיזם יחתום על כל מיני מסמכים שלרוב עולים בקנה אחד עם ההסכם המשפטי.

יש לפנות לב"כ הדיירים בבניין ולשאול אותו איזה מסמכים עליכם להמציא לשלב שבו הבניין נמצא.

לגבי השאלות השמאיות- יש להתייעץ עם שמאי מומחה.

בהצלחה רבה,
נטלי
משרד עו"ד שטייף עברון סידס בורוכוב, ניתן לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל Nataly.evron@sesblaw.com או בטלפון 072-3934277 .
*אין לראות באמור ייעוץ משפטי, חוות דעת או תחליף לייעוץ משפטי אצל עו"ד, האמור לעיל אינו אלא תיאור כללי בלבד ולא מחייב. בכל מקרה ספציפי מומלץ לפנות לעו"ד לפגישת יעוץ לקבלת ייעוץ משפטי פרטני*


תגובה מהירה
toggle
  שם משתמש:
נושא:
גוף:
קוד אבטחה:
CAPTCHA image
Enter the code shown above in the box below

שלח
Active Forums 4.3

אין לראות במידע ובחומרים המפורסמים בפורום, לרבות התייחסות, תגובות, תשובות ופרסומי הנהלת הפורום משום ייעוץ משפטי ו/או תחליף לייעוץ משפטי, ו/או חוות דעת משפטית או מקצועית כלשהי. בכל מקרה יש להתייעץ עם עו"ד על מנת לקבל ייעוץ המותאם לנסיבות המיוחדות ולנתוני המקרה הספציפי וכל מקרה יש לבחון לגופו. אין בכתבה זו כדי ליצור יחסי עו"ד-לקוח בין הקוראים לבין הכותב או משרדו. אין להסתמך על מידע המפורסם בפורום לצורך קבלת החלטות כלשהן, לרבות בנושאים מקצועיים, משפטיים, קנייניים, תכנוניים, הנדסיים, אישיים או כספיים. אין לראות במידע המפורסם בפורום משום ייעוץ משפטי או מקצועי אחר.