ברוכים הבאים לפורום תמ"א 38

מנהלת הפורום - עו"ד נטלי עברון, משרד שטייף עברון סידס בורוכוב 

משרד עורכי הדין שטייף עברון סידס בורוכוב, הינו משרד עורכי דין המתמחה בין היתר התמחות "בוטיקית" בתחום הנדל״ן וההתחדשות העירונית, בדגש על ייצוג דיירים בלבד. 
המשרד הינו חלוץ לעסוק בתחום "ההתחדשות העירונית" בכלל ותמ"א 38 על סוגיה השונים בפרט בהובלתו של עו"ד רפאל גרוס (מי ששימש כיועמ"ש של שיכון ובינוי 35 שנה) ועו"ד נטלי עברון. 
למשרד ניסיון רב בכל הקשור להוצאתם אל הפועל של עשרות רבות של פרויקטים מסוג זה ברחבי הארץ.
בעת האחרונה קיימת תנופה אדירה בכל התחום של התחדשות עירונית בארץ. 
 
הליווי המשפטי הוא חלק משמעותי מרכזי וקריטי בפרויקט התמ"א - עורך הדין הוא הדמות שמלווה ומפקחת לכל אורך הדרך בכל אחד משלבי הפרויקט. ניתן לפנות למשרד בטלפון 072-3934277.

הדומיננטיות והמעורבות של עורכי דין אקטיבים היא ההבדל בין פרויקט מצליח ומהיר לבין פרויקט שיכול שלא להתקדם בקצב בו כולנו היו מעוניינים.

ב 10.10.18 משרדנו לוקח חלק פעיל בכנס התחדשות עירונית של מידע כנסים, בערים חולון בת ים ויפו
כנס זה הנו כנס חשוב מאין כמותו לוועדי בתים כמדגיש את חשיבותו של פרוייקט מהפן של הדיירים כבעלי הקרקע בפרוייקטים מסוג זה.

תמא 38 בפלורנטין
תגובה אחרונה 02 אוק 2018 13:53 ע"י תלאביבי. 2 תגובות.
גרסה להדפסה
מיון:
הקודםהקודם הבאהבא
מחבר הודעות
תלאביבי

--
26 ספט 2018 14:25
  • צטט
  • הגב
מה הכללים לגבי תמא 38 בפלורנטין? מדובר על בנין ישן בן 3.5 קומות (כולל קומת הקרקע בגובה 5 מטר, קומת הגג בנסיגה). המגרש בגודל 300 מר ושטח עיקרי של כל קומה 150 מר. המרחק לבנין ממול 11 מטר.

אני מניח שאין אפשרות להוסיף ממדים עקב הבניה הצפופה, אך כמה שטח מתאפשר להוסיף על הגג במסגרת חיזוק המבנה בתמא? האם יש היתכנות כלכלית לפרויקט כזה? האם יש לכם ניסיון בתמא בפלורנטין?
עו"ד נטלי עברון - מנהלת הפורום

--
29 ספט 2018 21:49
  • צטט
  • הגב
שלום רב,

יש לבדוק באמצעות אדריכל מה הזכויות המדויקות לפי הנתונים שציינת במייל הואיל ויש אזורים בפלורנטין שכלל לא חלה התמ"א אלא תכנית יפו B (תכנית מנדטורית).

במשרדנו אנו מטפלים בבניין דיי זהה באזור זה (בניין עם 9 דירות) במגרש קטן יותר. בגלל שלא חלה התמ"א היזם עמו התקשרו הדיירים ביצע עסקת קומבינציה וזה עדיין יוצא כלכלי לו. כל מקרה לגופו של עניין לאחר בדיקה תכנונית מדוייקת עם אדריכל המתמחה באזור.

חג שמח,
נטלי
נטלי

משרד עו"ד שטייף עברון סידס בורוכוב, ניתן לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל Nataly.evron@sesblaw.com או בטלפון 072-3934277 .
*אין לראות באמור ייעוץ משפטי, חוות דעת או תחליף לייעוץ משפטי אצל עו"ד, האמור לעיל אינו אלא תיאור כללי בלבד ולא מחייב. בכל מקרה ספציפי מומלץ לפנות לעו"ד לפגישת יעוץ לקבלת ייעוץ משפטי פרטני*
תלאביבי

--
02 אוק 2018 13:53
  • צטט
  • הגב
אכן תכנית B-יפו חלה על המגרש. אז מה זה אומר שהתמא לא תקפה? אין זכות לתמריצים שנגזרים מתמא 38?

ואם תוכלי להרחיב מהי עסקת הקומבינציה של הבנין שהזכרת אודה לך מאוד כדי שאוכל להבין מה האפשרויות העומדות בפנינו


תגובה מהירה
toggle
  שם משתמש:
נושא:
גוף:
קוד אבטחה:
CAPTCHA image
Enter the code shown above in the box below

שלח
Active Forums 4.3

אין לראות במידע ובחומרים המפורסמים בפורום, לרבות התייחסות, תגובות, תשובות ופרסומי הנהלת הפורום משום ייעוץ משפטי ו/או תחליף לייעוץ משפטי, ו/או חוות דעת משפטית או מקצועית כלשהי. בכל מקרה יש להתייעץ עם עו"ד על מנת לקבל ייעוץ המותאם לנסיבות המיוחדות ולנתוני המקרה הספציפי וכל מקרה יש לבחון לגופו. אין בכתבה זו כדי ליצור יחסי עו"ד-לקוח בין הקוראים לבין הכותב או משרדו. אין להסתמך על מידע המפורסם בפורום לצורך קבלת החלטות כלשהן, לרבות בנושאים מקצועיים, משפטיים, קנייניים, תכנוניים, הנדסיים, אישיים או כספיים. אין לראות במידע המפורסם בפורום משום ייעוץ משפטי או מקצועי אחר.