ברוכים הבאים לפורום תמ"א 38

מנהלת הפורום - עו"ד נטלי עברון, משרד שטייף עברון סידס בורוכוב 

משרד עורכי הדין שטייף עברון סידס בורוכוב, הינו משרד עורכי דין המתמחה בין היתר התמחות "בוטיקית" בתחום הנדל״ן וההתחדשות העירונית, בדגש על ייצוג דיירים בלבד. 
המשרד הינו חלוץ לעסוק בתחום "ההתחדשות העירונית" בכלל ותמ"א 38 על סוגיה השונים בפרט בהובלתו של עו"ד רפאל גרוס (מי ששימש כיועמ"ש של שיכון ובינוי 35 שנה) ועו"ד נטלי עברון. 
למשרד ניסיון רב בכל הקשור להוצאתם אל הפועל של עשרות רבות של פרויקטים מסוג זה ברחבי הארץ.
בעת האחרונה קיימת תנופה אדירה בכל התחום של התחדשות עירונית בארץ. 
 
הליווי המשפטי הוא חלק משמעותי מרכזי וקריטי בפרויקט התמ"א - עורך הדין הוא הדמות שמלווה ומפקחת לכל אורך הדרך בכל אחד משלבי הפרויקט. ניתן לפנות למשרד בטלפון 072-3934277.

הדומיננטיות והמעורבות של עורכי דין אקטיבים היא ההבדל בין פרויקט מצליח ומהיר לבין פרויקט שיכול שלא להתקדם בקצב בו כולנו היו מעוניינים.

אי העברת מדחסי המזגנים למרפסת שירות
תגובה אחרונה 04 ספט 2018 15:35 ע"י עו"ד נטלי עברון - מנהלת הפורום. 1 תגובות.
גרסה להדפסה
מיון:
הקודםהקודם הבאהבא
מחבר הודעות
ניסים לוי

--
28 מאי 2018 18:44
  • צטט
  • הגב
שלום רב
קניתי דירה בפרוייקט תמ"א באשדוד בכפתור החולות 6 .
רציתי לבדוק אם הקבלן מחוייב על העברת מדחסי המזגנים למרפסת שירות או לחילופין אפשר לחייב את הדיירים על העברת המדחסים לתוך המרפסת שירות ולא לתלות את המדחסים ואת כל צנרת המיזוג על הביניין והריסתו ,בבניין התמ"א הקודם באותו פרוייקט כל דייר הוציא את המדחסים שלו על הבניין ואת כל צנרת המיזוג ,מי שאכפת לו מהבניין פנה לעירייה כדי שיטפלו בזה עבר כבר חצי שנה ולא קרה אם זה כלום .

מבקש עזרה בנושא בתור דייר שדואג לבניין שלו טרוצה שנושא התמ"א יצליח ולא יהרס הבניין ויחזור לעצמו אחרי שדיירים יוציאו את המזגנים שלהם ותוך שנה שנתיים הבניין יחזור לעצמו ,פניתי לקבלן ואין מענה ממנו בנושא ,אמר לי שזה לא אחריות שלו הוא מוסר את הבניין שלא הוציאו עדיין את המזגנים ,מצלם את הבניין במסירה ללא מזגנים ואחרי זה הדיירים מחזירים את הכל בחזרה זה לא צורה למסור את הבניין .........
עו"ד נטלי עברון - מנהלת הפורום

--
04 ספט 2018 15:35
  • צטט
  • הגב
שלום רב,

ראשית דאגתך מובנת וכל הכבוד על רצונך לדאוג לבניין.
לגבי העברת המדחסים יש לראות מה הקבלן חוייב במסגרת הסכם התמ"א על ידי מפקח הבנייה מטעמכם הדיירים לנושא זה.

בהצלחה,
נטלי
משרד עו"ד שטייף עברון סידס בורוכוב, ניתן לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל Nataly.evron@sesblaw.com או בטלפון 072-3934277 .
*אין לראות באמור ייעוץ משפטי, חוות דעת או תחליף לייעוץ משפטי אצל עו"ד, האמור לעיל אינו אלא תיאור כללי בלבד ולא מחייב. בכל מקרה ספציפי מומלץ לפנות לעו"ד לפגישת יעוץ לקבלת ייעוץ משפטי פרטני*


תגובה מהירה
toggle
  שם משתמש:
נושא:
גוף:
קוד אבטחה:
CAPTCHA image
Enter the code shown above in the box below

שלח
Active Forums 4.3

אין לראות במידע ובחומרים המפורסמים בפורום, לרבות התייחסות, תגובות, תשובות ופרסומי הנהלת הפורום משום ייעוץ משפטי ו/או תחליף לייעוץ משפטי, ו/או חוות דעת משפטית או מקצועית כלשהי. בכל מקרה יש להתייעץ עם עו"ד על מנת לקבל ייעוץ המותאם לנסיבות המיוחדות ולנתוני המקרה הספציפי וכל מקרה יש לבחון לגופו. אין בכתבה זו כדי ליצור יחסי עו"ד-לקוח בין הקוראים לבין הכותב או משרדו. אין להסתמך על מידע המפורסם בפורום לצורך קבלת החלטות כלשהן, לרבות בנושאים מקצועיים, משפטיים, קנייניים, תכנוניים, הנדסיים, אישיים או כספיים. אין לראות במידע המפורסם בפורום משום ייעוץ משפטי או מקצועי אחר.