פרויקטים תמ"א 38

תמ"א 38 רחובות

רשימת הפרויקטים של תמ"א 38 ברחובות

סנןיישוב ע"י
סנן ע"י
   
מצא!
רשומות 1-45 מתוך 45  
יישוב
כתובת
רחובות
אהרוני ישראל 30
רחובות
איזנברג 34, 36
רחובות
איזנברג 42, 44
רחובות
אייזנברג 42, 44
רחובות
בן יהודה 11
רחובות
בן יהודה אליעזר 5
רחובות
בר כוכבא 5
רחובות
גבורי ישראל 3
רחובות
גורדון 10
רחובות
הבעש"ט 10
רחובות
ההגנה 15
רחובות
הכרם 3
רחובות
הצנחנים 20
רחובות
הרא"ה 9
רחובות
הרב זכריה מדאר 15
רחובות
הרב שמחה וילקומיץ 17
רחובות
ז'בוטינסקי 14
רחובות
חס"מ 1, 3, 5, 7
רחובות
חס"מ 13, 15, 17, 19
רחובות
טובה וטוביה מילר 19
רחובות
יהודה גור 4
רחובות
יהודה דור 3
רחובות
יוסף ויינר 5
רחובות
יעקב 41
רחובות
כובשי החרמון 13
רחובות
כובשי החרמון 15
רחובות
מזרחי דוד 15
רחובות
מנדלי מוכר ספרים 2א
רחובות
מנוחה ונחלה 1
רחובות
סוקולוב 6
רחובות
סיטקוב 2, 4
רחובות
סמילנסקי משה 17
רחובות
עובד לדיז'נסקי 2
רחובות
קנדלר 40
רחובות
שד' חן 32
רחובות
שדרות ח"ן 49
רחובות
שדרות ח"ן 68
רחובות
שדרות חן 10
רחובות
שדרות חן 33
רחובות
שדרות חן 63
רחובות
שדרת הקבוצים 7
רחובות
שחר ישראל 19
רחובות
שטיינברג 5
רחובות
שפינוזה 28
רחובות
תר"ן 18
 

הנתונים באזור זה נאספו במשך חודשים רבים ממקורות רבים ומגוונים. פרסומים בכתבות ודיווחים חדשותיים, פרסומי החברות הקשורות, הגשת תוכניות לרשויות, מידע שקיבלנו מדיירים, שילוט בפרויקטים בהתהוות ועוד. לכל פרויקט שניתן צירפנו קישור לפרסום רלוונטי. מדובר על פרויקטים בשלבים שונים של התהוות וחייבים להביא בחשבון שלא כולם יבשילו לידי פרויקט תמ"א 38 בסופו של דבר ובחלק אחר נפתחו תהליכים חדשים מול חברות אחרות. 
נשמח לקבל עדכונים נוספים לגבי הפרויקטים ברשימה זו וכן פרויקטים נוספים. בכל מקרה, לא נכון להסתמך על רשימה זו לצורך החלטה כגון שכירות או רכישת נכס. מומלץ לברר עם הדיירים, החברות המופיעות כקשורות ועם מחלקת ההנדסה של העיריה.

 

תמ"א 38, מתחילים באתר המרכזי

התחדשות עירונית 2022

ניתן לקבוע כבר ברמת וודאות גבוהה שהשנים הקרובות יהיו תור הזהב של ההתחדשות העירונית. עתודות קרקע נמוכות, מחירי נדל"ן גבוהים ושיכונים מתפוררים במרכזי הערים הם כר פורה לגל ענק של פרויקטים.
נוסיף לכך את ההחלטה להוריד את אחוז ההסכמה לפינוי בינוי לתביעת דיירים סרבנים בפינוי בינוי ל 66% מהבעלים במקום 80% היום. נוסף גם סעיף לפיו בעלי דירות שעשו עבירות בנייה לא יכללו במניין הדיירים הנדרש לצורך רוב כך ששיעור ההסכמה יכול להגיע במצב כזה ל-50%. כמו כן, גם היזם יוכל להגיש תביעה נגד דייר סרבן.

מאות ואולי אלפי פרויקטים תקועים בשל דיירים "סרבנים" שחרור החסם הזה עשוי להקטין את הזמן הממוצע להבשלת פרויקט בשנתיים ויותר.

ההתבגרות של השוק כוללת גם הסכמה כללית שתמ"א 38 חיזוק היא החלופה הפחות מועדפת ואם יש ברירה אז עדיפים פרויקטים מתחמיים של פינוי בינוי או לפחות הריסה והקמה של בניין חדש (תמ"א 38 2)

אז אל תפספסו את הרכבת...

השאירו פרטים ואנחנו נשתדל להעביר לחברות מתאימות, ללא כל עלות מצדכם.  כדאי להבין שלא כל בניין מתאים לכל היזמים, בניין שמוגדר אצל אחד כ"לא כלכלי" יכול להיות "יהלום" אצל אחר. גם הזמן משחק תפקיד ובניין או ישוב שאינם אטרקטיביים בזמן מסוים יכולים להפוך למאד מבוקשים עקב שינויים ברגולציה, במחירי הנדל"ן ועוד.

אנחנו באתר המרכזי עושים כל מאמץ למצוא את הגורם המתאים שיטפל בכל בניין הרשום במאגר שלנו, לא תמיד זה קורה מעכשיו לעכשיו אבל אנחנו רצים למרחקים ארוכים...

* שדה חובה