פרויקטים תמ"א 38

סנןיישוב ע"י
סנן ע"י
   
מצא!
רשומות 301-350 מתוך 5,647  
יישוב   
כתובת
בני ברק
רש"י 22
בני ברק
רש"י 28
בני ברק
רש"י 32
בני ברק
שבזי 12
בני ברק
שדרות אינשטיין 8
בני ברק
שדרות רמז 10
בני ברק
שדרת רמז 6
בני ברק
שח"ל 12
בני ברק
שח"ל 26
בני ברק
שח"ל 32
בני ברק
שלוש השעות 13
בני ברק
שלוש השעות 28
בני ברק
שלמה בן יוסף 17
בני ברק
שלש השעות 37
בני ברק
שמואל הנביא 9
בני ברק
שמואל וינברג 24
בני ברק
שמידמן יצחק 14
בני ברק
שמעון הצדיק 13
בת ים
עוזיאל 25, 27
בת ים
אבא ברדיצ'ב 5
בת ים
אורט ישראל 12
בת ים
אימבר 11
בת ים
אלי כהן 10
בת ים
אלי כהן 18
בת ים
אלי כהן 2
בת ים
אלמליח 3
בת ים
אנה פרנק 15
בת ים
אנה פרנק 6
בת ים
אנה פרנק 7
בת ים
אנילביץ' 11
בת ים
אנילביץ 13, 15
בת ים
אנילביץ 31
בת ים
אנילביץ 33
בת ים
אנילביץ 37
בת ים
אנילביץ 9
בת ים
ארלוזורוב 10
בת ים
ארלוזורוב 12
בת ים
ארלוזורוב 17
בת ים
ארלוזורוב 22
בת ים
ארלוזורוב 24
בת ים
ארלוזורוב 4
בת ים
ארלוזורוב 5
בת ים
ארלוזורוב 59
בת ים
ארלוזורוב 6
בת ים
ארלוזורוב 67, 69
בת ים
ארלוזורוב 68
בת ים
ארלוזורוב 7
בת ים
ארלוזורוב 73
בת ים
ארלוזורוב 76
בת ים
ארלוזורוב 8
דף      7        

הנתונים באזור זה נאספו במשך חודשים רבים ממקורות רבים ומגוונים. פרסומים בכתבות ודיווחים חדשותיים, פרסומי החברות הקשורות, הגשת תוכניות לרשויות, מידע שקיבלנו מדיירים, שילוט בפרויקטים בהתהוות ועוד. לכל פרויקט שניתן צירפנו קישור לפרסום רלוונטי. מדובר על פרויקטים בשלבים שונים של התהוות וחייבים להביא בחשבון שלא כולם יבשילו לידי פרויקט תמ"א 38 בסופו של דבר ובחלק אחר נפתחו תהליכים חדשים מול חברות אחרות. 
נשמח לקבל עדכונים נוספים לגבי הפרויקטים ברשימה זו וכן פרויקטים נוספים. בכל מקרה, לא נכון להסתמך על רשימה זו לצורך החלטה כגון שכירות או רכישת נכס. מומלץ לברר עם הדיירים, החברות המופיעות כקשורות ועם מחלקת ההנדסה של העיריה.

 

תמ"א 38, מתחילים באתר המרכזי

תמ"א 38 נשארת אתנו?
תמ״א 38, שעברה כבר לא מעט גלגולים וקיבלה כבר תאריך תפוגה, זוכה לגרסה חדשה, גרסת איילת שקד.
נראה שבכוונת שרת הפנים לקדם הארכה נוספת של התמ"א, בניגוד לעמדתה של ראש מינהל התכנון, שתקפה את הקבלנים כאינטרסנטים רק לפני מספר שבועות על דרישתם זו.
שרת הפנים איילת שקד הודיעה על החלטתה להגיש בתוך 4 חודשים הצעת חוק נפרדת למתווה החלופה לתוכנית תמ"א 38. במסגרת התוכנית יוגדל היקף הזכויות במסלול הריסה מ-350% ל-400%, תבוטל מגבלות גובה המבנה וייקבע מסלול מקוצר לתוכנית + היתר.
בדומה לבקשת הקבלנים, ככל שהחלופה לא תאושר בחוק עד סוף נובמבר הקרוב, תמליץ השרה למועצה הארצית להאריך את התוכנית הקיימת בשנה נוספת, עד אוקטובר 2023, ותפעל לשיפור הוראת המעבר.
על פניו נראה שנכון לנסות לקדם כיום תמ"א בבניין ולא בהכרח מומלץ להמתין לשינויי מדיניות. בניינים שיגישו תוכניות עד למועד הקובע, גם אם לא ישלימו פרויקט, עתידים להיכלל בתוכניות מעבר כפי שיוחלט בכל עיר. בכל מקרה נראה שעדיף להמשיך ולקדם תהליך ויהיה קל יותר לנסות ולהשתלב בהמשך מול התוכנית החדשה מאשר להתחיל מאפס.
אז אל תפספסו את הרכבת...

השאירו פרטים ואנחנו נשתדל להעביר לחברות מתאימות, ללא כל עלות מצדכם.  כדאי להבין שלא כל בניין מתאים לכל היזמים, בניין שמוגדר אצל אחד כ"לא כלכלי" יכול להיות "יהלום" אצל אחר. גם הזמן משחק תפקיד ובניין או ישוב שאינם אטרקטיביים בזמן מסוים יכולים להפוך למאד מבוקשים עקב שינויים ברגולציה, במחירי הנדל"ן ועוד.

אנחנו באתר המרכזי עושים כל מאמץ למצוא את הגורם המתאים שיטפל בכל בניין הרשום במאגר שלנו, לא תמיד זה קורה מעכשיו לעכשיו אבל אנחנו רצים למרחקים ארוכים...

* שדה חובה