תמ"א 38 מתחילים באתר המרכזי

תמ"א 38, התחדשות עירונית

פתרונות חנייה

סנן ע"י
   
מצא!
רשומות 1-13 מתוך 13  
טלפון: 0549452353
Parking Kit היא טכנולוגיה ישראלית חדשנית לפתרון בעיית החנייה בערים צפופות. המערכת פותחה במיוחד לשטחים מסובכים, בהם אין פתרון חניה אחר (כולל מכפילים או מערכות אוטומאטיות "מסורתיות"). למערכת היתרונות הבאים: גמישות מירבית (חניון מורכב כ"לגו" ממרכיבים סטנדרטיים בהתאם למגבלות השטח), קיבולת גבוהה (עד 85% מהשטח למכוניות, ללא מעברי אמצע ורמפות) ומהירות מסירת רכבים גבוהה.
 
טלפון: 08-6484849
חברת פרקומט מייצרת בישראל מגוון רחב של פתרונות חנייה עם דגש מיוחד על פתרונות לבנייני תמ"א 38. מדובר במוצרים ישראלים כחול לבן (פיתוח וייצור) שפותחו על ידי יצחק גבעתי ממייסדי ענף ההרמה, המכונות וההידראוליקה בישראל. מר גבעתי היה חלק מצוות המומחים שניסחו וגיבשו את תקן החנייה האוטומטית בישראל.
 
טלפון: 03-5298361
חברת היי פארקינג בע”מ הוקמה על-ידי גיורא רובינשטיין, מהנדס בנין ומנכ"ל חברת אהרון רובינשטיין ובניו, בעל ניסיון של 40 שנה בענף הבנין ועל-ידי שמעון שטירלר, מהנדס יועץ בעל משרד לתכנון קונסטרוקציות מזה 30 שנה. החברה הוקמה על מנת לסייע בפיתרון מצוקת החניה באזורים עירוניים צפופים על-ידי קידום השימוש בגגות המבנים באזורים אלה כמפלסי חניה. מתקן החניה הופך את גגות המבנים למקומות חניה יש מאין מתקן ההרמה של חברת היי פארקינג בע"מ מספק תחליף יעל לצורך לחפש פיתרונות מחוץ למבנה ומאפשר להכפיל את מספר מקומות החניה המוצעים בכל חניון פתוח. המתקן פותח ומיוצר בארץ וחתום כפטנט רשום.
 
טלפון: 03-5619578
חברת פרומוט היא החברה הותיקה והמובילה בארץ בפתרונות חניה מכאניים ואוטומטיים. החברה התקינה עד כה יותר מ 15,000 מקומות חניה, במאות פרויקטים ברחבי ישראל, מאז החלה בפעילותה בשנת 1993. החברה מספקת שירותים מלאים בתחום פתרונות החניה, מתכנון הפתרון והתאמתו לפרויקט, דרך ביצוע ההתקנה וההטמעה ועד לשירות שוטף לדיירי הפרויקט. חברת פרומוט היא הנציגה הבלעדית של חברת WOHR,החברה האירופאית המובילה בתחום פתרונות החניה. לאחרונה הצטרפה פרומוט לקבוצת קומטל טכנולוגיות והנדסה בע"מ, אחת מהקבוצות המובילות בישראל בתחומה.
 
טלפון: 072-3222966
חברת סמארט פארק הינה הנציגה הבלעדית בישראל של חמש חברות מהמובילות בעולם, כל אחת בתחומה. לחברות ותק של עשרות שנים ופורטפוליו התקנות רחב ומוכח ברחבי העולם. Smart Park מציעה לך את היצע המוצרים הרחב ביותר ביניהם: חניונים ומגדלי חנייה אוטומטיים, חניונים ומגדלים רובוטיים קוביות חכמות ומכפילי חנייה. החברה מספקת פתרונות הנדסיים וטכנולוגיים מהמתקדמים בעולם.
 
טלפון: 03-644-3535
החברה מציגה פתרונות יעילים וחסכוניים המאפשרים יישום תמ"א 38 גם באזורי מצוקת חניה. החברה, שהוקמה ב-1996, מייצרת פתרונות מתקדמים להכפלת חניה – מערכות הידראוליות, סמויות ורובוטיות – המאפשרים לדיירים ליהנות ממספר מקסימלי של חניות על גבי שטחים מצומצמים.
 
טלפון: 072-3222965
ד.ש פתרונות חנייה מתקדמים (מקבוצת ע.י ארט טרייד גרופ בע"מ).מתקדמים הינה משווקת בלעדית של מערכות החניה MORN המתקדמות בעולם, מערכות אלו מספקות פתרונות חניה חדשניים משלב התכנון הראשוני דרך התקנת המערכת ויישומה בשטח ועד לשרות ותחזוקה לטווח ארוך .
 
טלפון: 03-9778877
יוניטרוניקס, חברה ישראלית ציבורית הפועלת כ- 25 שנה בתחום האוטומציה ופעילה בלמעלה ממאה מדינות בעולם. החברה עוסקת בפיתוח ויצור של מערכות בקרה ואוטומציה ובאינטגרציה של מערכות אחסון אוטומטיות, מערכות שינוע ומערכות בקרה מתקדמות. בתחום החניונים יוניטרוניקס מציעה פתרונות שונים שמספקים מענה יעיל וכלכלי עבור חניונים גדולים וכן עבור פתרונות תמ"א 38. פתרונות החניה של יוניטרוניקס מבוססים על הידע והניסיון הצבור בחברה בפתרונות אחסון מתקדמים המיוצאים לכל רחבי העולם.
 
טלפון: 09-7706011
המשרד מספק שירותי ייעוץ ותכנון בנושא החניה לפרוייקטים של תמ"א 38. התכנון מתבצע על פי ההנחיות של תכנון חניה של משרד התחבורה והרשויות השונות תוך שילוב פתרונות חניה באמצעות מתקני חניה. העבודה נעשית בשיתוף עם היזמים ומלווים בשלבים הראשונים של הפרוייקט ובהמשך בשיתוף עם צוות התכנון עד לקבלת היתר מהרשויות.
 
טלפון: 077-4437062
New City Parking Systems הינה חברה ישראלית%2c בתחום אספקת פתרונות חנייה אוטומטים לבניינים קיימים וחדשים באזורי מגורים צפופים. פתרונות החנייה המוצעים על ידי החברה הינם תוצר כחול לבן המפותח%2c מיוצר%2c מורכב ונתמך ע%22י צוות מהנדסים בעל נסיון רב בהנדסת מגוון רחב של מכונות שינוע מתוחכמות ומורכבות.
 
טלפון: 072-3222964
INCITY הוקמה במטרה לתת מענה לצורך ההולך וגובר במציאת פתרונות חניה בסביבה עירונית צפופה ומאוכלסת. הפתרונות המוצעים על ידינו הם פרי פיתוחם של חברות בינלאומיות מוכרות עם ניסיון בתחום של פתרונות חניה. INCITY פועלת בשיתוף פעולה מלא עם חברת ל.י.א בע"מ אשר פועלת למעלה מ-40 שנה במתן פתרונות הנדסיים ותכנון מערכות לשלל החברות והענפים במשק הישראלי.
 
טלפון: 03-5370716
אלקטרה פתרונות חנייה הינה הנציגה הבלעדית בישראל של חברת קלאוס גרמניה – החברה המובילה בעולם בתכנון, ייצור והתקנת פתרונות חנייה מכניים, חצי אוטומטיים ואוטומטיים. החברה פעילה בארץ החל משנת 1975 והתקינה במהלך השנים אלפי מקומות חנייה על גבי מתקנים מכניים, חצי אוטומטיים ואוטומטיים, במגוון בנייני ציבור, משרדים, בנייני מגורים וחניונים, הכול תוך הקפדה על איכות המוצר ועמידותו לאורך שנים. כחברה בת של קבוצת אלקטרה, אלקטרה פתרונות חנייה נהנית מחוסן כלכלי ומסינרגיה בתחום האלקטרומכני עם החברה האחות, אלקטרה מעליות. פתרונות החנייה נושאים תעודת תו תקן של מכון התקנים הגרמני TUV, ההתקנה מבוצעת עפ"י הוראות היצרן. מכון התקנים הישראלי אימץ את התקן האירופי EN14010 והגדירו כתקן הישראלי למתקני חנייה ת"י 5437. המתקנים בתום ההתקנה נבדקים ומאושרים ע"י בודק מוסמך מטעם משרד הכלכלה הישראלי. על סביבת המתקנים חל חוק התכנון והבנייה לעניין מעקות ומסעדים.
 
טלפון: 050-9319404
חברת SMARTPARKING מתקינה ומתפעלת בישראל את מתקני החניה האוטומטים מסוג 'קרוסלה'. התקנה מהירה - בתוך חמישה ימי עבודה הקרוסלה מותקנת ועובדת. ההתקנה מעל פני הקרקע. קרוסלת החנייה שלנו תופסת שטח קרקעי של 2 חניות בלבד – כאשר על גבי הקרוסלה ניתן להחנות מ 6 רכבים ועד 16 . הכניסה והיציאה מהחנייה פשוטות וקלות ומתבצעות באופן עצמאי על ידי כל נהג/ת קרוסלות החניה אידאליות לפרויקטים של תמ"א 38 עקב ניצול שטח באופן מכסימלי.
 
 

תמ"א 38, מתחילים באתר המרכזי

התחדשות עירונית 2022

ניתן לקבוע כבר ברמת וודאות גבוהה שהשנים הקרובות יהיו תור הזהב של ההתחדשות העירונית. עתודות קרקע נמוכות, מחירי נדל"ן גבוהים ושיכונים מתפוררים במרכזי הערים הם כר פורה לגל ענק של פרויקטים.
נוסיף לכך את ההחלטה להוריד את אחוז ההסכמה לפינוי בינוי לתביעת דיירים סרבנים בפינוי בינוי ל 66% מהבעלים במקום 80% היום. נוסף גם סעיף לפיו בעלי דירות שעשו עבירות בנייה לא יכללו במניין הדיירים הנדרש לצורך רוב כך ששיעור ההסכמה יכול להגיע במצב כזה ל-50%. כמו כן, גם היזם יוכל להגיש תביעה נגד דייר סרבן.

מאות ואולי אלפי פרויקטים תקועים בשל דיירים "סרבנים" שחרור החסם הזה עשוי להקטין את הזמן הממוצע להבשלת פרויקט בשנתיים ויותר.

ההתבגרות של השוק כוללת גם הסכמה כללית שתמ"א 38 חיזוק היא החלופה הפחות מועדפת ואם יש ברירה אז עדיפים פרויקטים מתחמיים של פינוי בינוי או לפחות הריסה והקמה של בניין חדש (תמ"א 38 2)

אז אל תפספסו את הרכבת...

השאירו פרטים ואנחנו נשתדל להעביר לחברות מתאימות, ללא כל עלות מצדכם.  כדאי להבין שלא כל בניין מתאים לכל היזמים, בניין שמוגדר אצל אחד כ"לא כלכלי" יכול להיות "יהלום" אצל אחר. גם הזמן משחק תפקיד ובניין או ישוב שאינם אטרקטיביים בזמן מסוים יכולים להפוך למאד מבוקשים עקב שינויים ברגולציה, במחירי הנדל"ן ועוד.

אנחנו באתר המרכזי עושים כל מאמץ למצוא את הגורם המתאים שיטפל בכל בניין הרשום במאגר שלנו, לא תמיד זה קורה מעכשיו לעכשיו אבל אנחנו רצים למרחקים ארוכים...

* שדה חובה