סנן ע"י
   
מצא!
רשומות 451-480 מתוך 724  
טלפון: 072-3222965
ד.ש פתרונות חנייה מתקדמים (מקבוצת ע.י ארט טרייד גרופ בע"מ).מתקדמים הינה משווקת בלעדית של מערכות החניה MORN המתקדמות בעולם, מערכות אלו מספקות פתרונות חניה חדשניים משלב התכנון הראשוני דרך התקנת המערכת ויישומה בשטח ועד לשרות ותחזוקה לטווח ארוך .
 
טלפון: 077-4437062
New City Parking Systems הינה חברה ישראלית%2c בתחום אספקת פתרונות חנייה אוטומטים לבניינים קיימים וחדשים באזורי מגורים צפופים. פתרונות החנייה המוצעים על ידי החברה הינם תוצר כחול לבן המפותח%2c מיוצר%2c מורכב ונתמך ע%22י צוות מהנדסים בעל נסיון רב בהנדסת מגוון רחב של מכונות שינוע מתוחכמות ומורכבות.
 
טלפון: 08-6484849
חברת פרקומט מייצרת בישראל מגוון רחב של פתרונות חנייה עם דגש מיוחד על פתרונות לבנייני תמ"א 38. מדובר במוצרים ישראלים כחול לבן (פיתוח וייצור) שפותחו על ידי יצחק גבעתי ממייסדי ענף ההרמה, המכונות וההידראוליקה בישראל. מר גבעתי היה חלק מצוות המומחים שניסחו וגיבשו את תקן החנייה האוטומטית בישראל.
 
טלפון: 03-5619578
חברת פרומוט היא החברה הותיקה והמובילה בארץ בפתרונות חניה מכאניים ואוטומטיים. החברה התקינה עד כה יותר מ 15,000 מקומות חניה, במאות פרויקטים ברחבי ישראל, מאז החלה בפעילותה בשנת 1993. החברה מספקת שירותים מלאים בתחום פתרונות החניה, מתכנון הפתרון והתאמתו לפרויקט, דרך ביצוע ההתקנה וההטמעה ועד לשירות שוטף לדיירי הפרויקט. חברת פרומוט היא הנציגה הבלעדית של חברת WOHR,החברה האירופאית המובילה בתחום פתרונות החניה. לאחרונה הצטרפה פרומוט לקבוצת קומטל טכנולוגיות והנדסה בע"מ, אחת מהקבוצות המובילות בישראל בתחומה.
 
טלפון: 03-5370716
אלקטרה פתרונות חנייה הינה הנציגה הבלעדית בישראל של חברת קלאוס גרמניה – החברה המובילה בעולם בתכנון, ייצור והתקנת פתרונות חנייה מכניים, חצי אוטומטיים ואוטומטיים. החברה פעילה בארץ החל משנת 1975 והתקינה במהלך השנים אלפי מקומות חנייה על גבי מתקנים מכניים, חצי אוטומטיים ואוטומטיים, במגוון בנייני ציבור, משרדים, בנייני מגורים וחניונים, הכול תוך הקפדה על איכות המוצר ועמידותו לאורך שנים. כחברה בת של קבוצת אלקטרה, אלקטרה פתרונות חנייה נהנית מחוסן כלכלי ומסינרגיה בתחום האלקטרומכני עם החברה האחות, אלקטרה מעליות. פתרונות החנייה נושאים תעודת תו תקן של מכון התקנים הגרמני TUV, ההתקנה מבוצעת עפ"י הוראות היצרן. מכון התקנים הישראלי אימץ את התקן האירופי EN14010 והגדירו כתקן הישראלי למתקני חנייה ת"י 5437. המתקנים בתום ההתקנה נבדקים ומאושרים ע"י בודק מוסמך מטעם משרד הכלכלה הישראלי. על סביבת המתקנים חל חוק התכנון והבנייה לעניין מעקות ומסעדים.
 
טלפון: 03-5298361
חברת היי פארקינג בע”מ הוקמה על-ידי גיורא רובינשטיין, מהנדס בנין ומנכ"ל חברת אהרון רובינשטיין ובניו, בעל ניסיון של 40 שנה בענף הבנין ועל-ידי שמעון שטירלר, מהנדס יועץ בעל משרד לתכנון קונסטרוקציות מזה 30 שנה. החברה הוקמה על מנת לסייע בפיתרון מצוקת החניה באזורים עירוניים צפופים על-ידי קידום השימוש בגגות המבנים באזורים אלה כמפלסי חניה. מתקן החניה הופך את גגות המבנים למקומות חניה יש מאין מתקן ההרמה של חברת היי פארקינג בע"מ מספק תחליף יעל לצורך לחפש פיתרונות מחוץ למבנה ומאפשר להכפיל את מספר מקומות החניה המוצעים בכל חניון פתוח. המתקן פותח ומיוצר בארץ וחתום כפטנט רשום.
 
טלפון: 0549452353
Parking Kit היא טכנולוגיה ישראלית חדשנית לפתרון בעיית החנייה בערים צפופות. המערכת פותחה במיוחד לשטחים מסובכים, בהם אין פתרון חניה אחר (כולל מכפילים או מערכות אוטומאטיות "מסורתיות"). למערכת היתרונות הבאים: גמישות מירבית (חניון מורכב כ"לגו" ממרכיבים סטנדרטיים בהתאם למגבלות השטח), קיבולת גבוהה (עד 85% מהשטח למכוניות, ללא מעברי אמצע ורמפות) ומהירות מסירת רכבים גבוהה.
 
טלפון: 09-7706011
המשרד מספק שירותי ייעוץ ותכנון בנושא החניה לפרוייקטים של תמ"א 38. התכנון מתבצע על פי ההנחיות של תכנון חניה של משרד התחבורה והרשויות השונות תוך שילוב פתרונות חניה באמצעות מתקני חניה. העבודה נעשית בשיתוף עם היזמים ומלווים בשלבים הראשונים של הפרוייקט ובהמשך בשיתוף עם צוות התכנון עד לקבלת היתר מהרשויות.
 
טלפון: 072-3222966
חברת סמארט פארק הינה הנציגה הבלעדית בישראל של חמש חברות מהמובילות בעולם, כל אחת בתחומה. לחברות ותק של עשרות שנים ופורטפוליו התקנות רחב ומוכח ברחבי העולם. Smart Park מציעה לך את היצע המוצרים הרחב ביותר ביניהם: חניונים ומגדלי חנייה אוטומטיים, חניונים ומגדלים רובוטיים קוביות חכמות ומכפילי חנייה. החברה מספקת פתרונות הנדסיים וטכנולוגיים מהמתקדמים בעולם.
 
טלפון: 072-3222964
INCITY הוקמה במטרה לתת מענה לצורך ההולך וגובר במציאת פתרונות חניה בסביבה עירונית צפופה ומאוכלסת. הפתרונות המוצעים על ידינו הם פרי פיתוחם של חברות בינלאומיות מוכרות עם ניסיון בתחום של פתרונות חניה. INCITY פועלת בשיתוף פעולה מלא עם חברת ל.י.א בע"מ אשר פועלת למעלה מ-40 שנה במתן פתרונות הנדסיים ותכנון מערכות לשלל החברות והענפים במשק הישראלי.
 
טלפון: 03-9778877
יוניטרוניקס, חברה ישראלית ציבורית הפועלת כ- 25 שנה בתחום האוטומציה ופעילה בלמעלה ממאה מדינות בעולם. החברה עוסקת בפיתוח ויצור של מערכות בקרה ואוטומציה ובאינטגרציה של מערכות אחסון אוטומטיות, מערכות שינוע ומערכות בקרה מתקדמות. בתחום החניונים יוניטרוניקס מציעה פתרונות שונים שמספקים מענה יעיל וכלכלי עבור חניונים גדולים וכן עבור פתרונות תמ"א 38. פתרונות החניה של יוניטרוניקס מבוססים על הידע והניסיון הצבור בחברה בפתרונות אחסון מתקדמים המיוצאים לכל רחבי העולם.
 
טלפון: 050-9319404
חברת SMARTPARKING מתקינה ומתפעלת בישראל את מתקני החניה האוטומטים מסוג 'קרוסלה'. התקנה מהירה - בתוך חמישה ימי עבודה הקרוסלה מותקנת ועובדת. ההתקנה מעל פני הקרקע. קרוסלת החנייה שלנו תופסת שטח קרקעי של 2 חניות בלבד – כאשר על גבי הקרוסלה ניתן להחנות מ 6 רכבים ועד 16 . הכניסה והיציאה מהחנייה פשוטות וקלות ומתבצעות באופן עצמאי על ידי כל נהג/ת קרוסלות החניה אידאליות לפרויקטים של תמ"א 38 עקב ניצול שטח באופן מכסימלי.
 
טלפון: 6484559 054
משרד להדמיות אדריכליות ותכנון עיצוב פנים בבעלות מעצב הפנים דמיטרי דכנבסקי. המשרד מתמחה גם בתחום של תמא 38 ,,ניתן לעשות הדמיה עוד בשלב לפני תכנון אדריכלי אשר מסייעת בשלבי החתמות מול דיירים. בנוסף מבצעים הדמיות בשלבי היתר שרוב העיריות מבקשות בצירוף גרמושקה
 
טלפון: 
"תמא, דיירות ומה שבינהם"- בלוג העוסק בתמ"א 38 ורעידות אדמה.
 
טלפון: ניתן ליצור קשר דרך האתר
האתר מציע קורס תוכנית תמ"א 38.
 
טלפון: 
פורום המתעסק בהיתרים לתמ"א 38 באשדוד.
 
טלפון: 
נושא ההודעה: איך נלחמים "בעצירות" של תמ"א 38? בפורום תשובות מגורמים שונים.
 
טלפון: 
פורום תמ"א 38 - המענה המשפטי המקיף לוועדי בתים, לדיירים, המתעניינים ומתלבטים בנוגע לפרויקט תמ"א 38 בבניין שלהם
 
טלפון: 054-4349227
גרי שפיר בוגר אוניברסיטה בקליפורניה ארה”ב. המשרד מתמחה במגוון תחומים, ביניהם טיפול בתוספות למבנים לפי תמ"א 38. המשרד אחראי על רישוי, תכנון מפורט, וליווי בשלבי הביצוע.
 
טלפון: 03-6202420, 052-6212007
יאיר זיק בוגר המחלקה לארכיטקטורה בבצלאל, בוגר לימודי ניהול עסקים ונדל"ן באוניברסיטת תל אביב וחבר בארגון המהנדסים והאדריכלים העצמיים (IOCEA). המשרד מתמחה גם בתמ"א 38. המשרד אחראי על הגשת תוכניות לרשויות, הוצאת היתרי בניה ועל כל שלבי התכנון והפיקוח.
 
טלפון: 072-3222982
תמא אדריכלות, הינו משרד המתמחה בבניה עירונית למגורים ותמ"א 38 (עיבוי / הריסה ובניה). המשרד מקדם פרויקטים רבים של התחדשות עירונית בסדרי גודל שונים בכל מרחב גוש דן והשרון עם מיטב היועצים בתחום.
 
טלפון:  03-7237300
בוגר הטכניון בהצטיינות, עוסק למעלה מ 30 שנה בתכנון בנייני ציבור ומגורים בישראל. בשנים 1999-2002 שימש כאדריכל העיר גבעתיים. עומד בראש משרד תכנון עצמאי. שעוסק רבות בתמ"א 38 והתחדשות עירונית.
 
טלפון: 03-5222402
משרד אדריכלים העוסק בין השאר גם בתמ"א 38
 
טלפון: 09-9512993
משרד מנדל & מנדל נוסד על ידי האדריכל סעדיה מנדל אשר בין השאר כהן כראש המחלקה לארכיטקטורה באקדמיות המובילות. המשרד עוסק בתחומים של אדריכלות מבנים, תכנון אורבאני, עיצוב עירוני, שימור מבנים ומרקמים היסטוריים, תכנון סביבתי ופרויקטים חברתיים/קהילתיים. חלק מפרויקטי האדריכלות של המשרד הינם פרויקטים הנעשים לפי תמ"א 38.
 
טלפון: 03-7237300
V5 אדריכלים הוקמה בשנת 2008 ממיזוג שלושה משרדי אדריכלים: אנקשטיין אדריכלים ובוני ערים, ש. גנדלר אדריכלות ובינוי ערים ופרי אדריכלות והנדסה. המשרד עוסק בתחומי אדריכלות רבים.
 
טלפון: 03-5419555
משרד רן בלנדר אדריכלות ובינוי ערים בע"מ עוסק בתכנון פרוייקטים למגורים רבי היקף ומתמחה בתכנון פרוייקטים חדשים במסלול תמ"א 38/2,3 ובתכניות פינוי בינוי
 
טלפון: 03-5444660
משרד אדריכלים ועיצוב פנים ותיק, הוקם ע'י אבי רובין בוגר הטכניון בפקולטה לאדריכלות ובנין ערים וחבר בארגון הבינלאומי hiab ופנינה רובין בוגרת הטכניון בפקולטה להנדסה אזרחית עם התמחות בתכנון תנועה במערכות אורבניות.
 
 
טלפון: 02-5633660
המשרד מתעסק בכל מגוון תחומי העיסוק באדריכלות תכנון ועיצוב. כמו כן מתעסק בהדרכות סיורים והרצאות בנושא ירושלים.
 
טלפון: 074-7884400
משרד בר אוריין אדריכלים הוקם בשנת 1990 על-ידי זוג האדריכלים טל וגידי בר אוריין. המשרד מונה כיום כ- 40 עובדים. במהלך שנות עבודתו ביסס המשרד את מעמדו כאחד המשרדים המובילים בתחום ההתחדשות העירונית בתל-אביב וביפו.
 
דף         16         

תמ"א 38, מתחילים באתר המרכזי

קריאה אחרונה לעלות על רכבת תמ"א 38!
המועצה הארצית לתכנון ובניה הכריעה - תמ"א 38 תבוטל עוד 3 שנים, אוקטובר 2022. 
אחרי תאריך זה אמורה להיות תוכנית חדשה להתחדשות עירונית שכפי הנראה תהיה נכונה יותר לערים אך לא תיטיב בהכרח עם הדיירים. התוכנית תבטל או תפחית פטורים ממסים והיטלים ותאפשר תמורות פחותות לדיירים. 
על פניו נראה שנכון לנסות לקדם כיום תמ"א בבניין ולא בהכרח מומלץ להמתין לשינויי מדיניות. בניינים שיגישו תוכניות עד למועד הקובע, גם אם לא ישלימו פרויקט, עתידים להיכלל בתוכניות מעבר כפי שיוחלט בכל עיר. בכל מקרה נראה שעדיף להמשיך ולקדם תהליך ויהיה קל יותר לנסות ולהשתלב בהמשך מול התוכנית החדשה מאשר להתחיל מאפס.
אז אל תפספסו את הרכבת...

השאירו פרטים ואנחנו נשתדל להעביר לחברות מתאימות, ללא כל עלות מצדכם.  כדאי להבין שלא כל בניין מתאים לכל היזמים, בניין שמוגדר אצל אחד כ"לא כלכלי" יכול להיות "יהלום" אצל אחר. גם הזמן משחק תפקיד ובניין או ישוב שאינם אטרקטיביים בזמן מסוים יכולים להפוך למאד מבוקשים עקב שינויים ברגולציה, במחירי הנדל"ן ועוד.

אנחנו באתר המרכזי עושים כל מאמץ למצוא את הגורם המתאים שיטפל בכל בניין הרשום במאגר שלנו, לא תמיד זה קורה מעכשיו לעכשיו אבל אנחנו רצים למרחקים ארוכים...

* שדה חובה