שוקרון- מזרחי עורכי דיןעוסק בתחום תמ"א 38
שוקרון- מזרחי עורכי דין הוקם ומנוהל ע"י עו"ד יהודה שוקרון ועו"ד עופר מזרחי המשרד מספק את מיטב השירותים המשפטיים בתחומים מגוונים ובו מחלקות ייעודיות לכל תחום: מחלקת מיסים,מחלקת נזיקין,מחלקת משפחה,מחלקת עבודה, מחלקת נדל"ן המשרד מתמקד במתן מענה איכותי, מקצועי ומסור לקהל לקוחותיו, קטנים כגדולים, פרטיים וציבוריים כאחד, תוך יישום בקיאות משפטית, כלכלית . המשרד דוגל במתן השירות תוך הקפדה על חשיבה יצירתית, דבקות במשימה עד להשלמת הטיפול המשפטי לשביעות רצון הלקוח. צוות המשרד יעשה כל הנדרש לטובת שמירה איתנה על אינטרס הלקוח, בשקיפות ובאופן  המתאים ביותר ללקוח. המשרד מייצג את לקוחותיו, מסייע להם בהגשת תביעות ופועל למימוש כל הזכויות המגיעות להם. מייסד המשרד ושותף בכיר עו"ד יהודה שוקרון תעודות והסמכות: בוגר תואר ראשון ( L.L.B) במשפטים תפקידים שעו"ד יהודה שוקרון לקח / לוקח בהם חלק: ניהל תחום ביקורת ושומה ברשות המיסים, אשר מעמיד לרשות לקוחותיו תמהיל שירותים ייחודי המבוסס על שני עשורים של ניסיון בתפקידים שונים ברשות המיסים. מייסד המשרד ושותף בכיר עו"ד עופר מזרחי תחומי עוסק בתחום המשפט האזרחי- מסחרי, על נגזרותיו הרבות. תעודות והסמכות: בוגר תאור ראשון (LL.B) במשפטים בוגר קורס מקרקעין מתקדם בתמ"א 38 מוסמך כעו"ד בישראל משנת 2010 פרסומים:  facebook עסקי - משרד עורכי דין שוקרון- מזרחי שוקרון- מזרחי עורכי דין חרט על דגלו מתן יחס ושירות אישי לכל לקוח וטיפול מעמיק ויסודי בפתרון כל בעיה משפטית שעולה על שולחנו. אנו כאן בשבילכם, נשמח לייעץ לכם בכל נושא משפטי.
טלפון0509697247
דוא"לleads@psakdin.co.il
פקס08-6636104

תמ"א 38, מתחילים באתר המרכזי

קריאה אחרונה לעלות על רכבת תמ"א 38!
המועצה הארצית לתכנון ובניה הכריעה - תמ"א 38 תבוטל עוד 3 שנים, אוקטובר 2022. 
אחרי תאריך זה אמורה להיות תוכנית חדשה להתחדשות עירונית שכפי הנראה תהיה נכונה יותר לערים אך לא תיטיב בהכרח עם הדיירים. התוכנית תבטל או תפחית פטורים ממסים והיטלים ותאפשר תמורות פחותות לדיירים. 
על פניו נראה שנכון לנסות לקדם כיום תמ"א בבניין ולא בהכרח מומלץ להמתין לשינויי מדיניות. בניינים שיגישו תוכניות עד למועד הקובע, גם אם לא ישלימו פרויקט, עתידים להיכלל בתוכניות מעבר כפי שיוחלט בכל עיר. בכל מקרה נראה שעדיף להמשיך ולקדם תהליך ויהיה קל יותר לנסות ולהשתלב בהמשך מול התוכנית החדשה מאשר להתחיל מאפס.
אז אל תפספסו את הרכבת...

השאירו פרטים ואנחנו נשתדל להעביר לחברות מתאימות, ללא כל עלות מצדכם.  כדאי להבין שלא כל בניין מתאים לכל היזמים, בניין שמוגדר אצל אחד כ"לא כלכלי" יכול להיות "יהלום" אצל אחר. גם הזמן משחק תפקיד ובניין או ישוב שאינם אטרקטיביים בזמן מסוים יכולים להפוך למאד מבוקשים עקב שינויים ברגולציה, במחירי הנדל"ן ועוד.

אנחנו באתר המרכזי עושים כל מאמץ למצוא את הגורם המתאים שיטפל בכל בניין הרשום במאגר שלנו, לא תמיד זה קורה מעכשיו לעכשיו אבל אנחנו רצים למרחקים ארוכים...

* שדה חובה