פנינה דיין-ניסן עו"דהמשרד עוסק בתחום: תמ"א 38
משרד עו"ד פנינה דיין-ניסן הוקם בשנת 2002 ומנוהל ע"י עו"ד פנינה דיין- ניסן , המשרד דוגל בייצוג אישי, בלתי אמצעי וחתירה לתוצאות הטובות ביותר עבור לקוחותיו . נסיונה הרב של עו"ד פנינה דיין ניסים והידע הנרחב שהשיגה בתחומי עיסוקה הובילו את המשרד להישגים משמעותיים עבור לקוחות המשרד בכל בעיה שעלתה על שולחנה . המשרד מספק את שירותיו המשפטיים בתחומים: דיני מקרקעין תמ"א 38 ירושות וצוואות דיני חוזים הוצאה לפועל מייסדת המשרד עו"ד פנינה דיין- ניסן עו"ד פנינה דיין- ניסן הינה עו"ד עצמאית בעלת וותק רב מזה כ-22 שנה. עו"ד דיין- ניסן התמחתה בבית המשפט השלום אצל השופטת שרה דותן. כמו כן, התמחתה גם במשרד עורכי דין העוסק במקרקעין ויינברג- דורון בתל אביב כשכירה עד שנת 2001. מייצגת דיירים בפרוייקטים של תמ"א 38 -בין הפרויקטים שזוכים לליווי המשרד: השקד 16-10תל אביב השקד 30-24 תל אביב הנבאים 23- בת-ים כצנלסון 23 ראשון לציון הנביאים 37 בת ים דנין 4 בת ים דנין 6 בת ים הפטמן 8 בת ים הגדוד העברי 48 ראשון לציון תעודות והסמכות: בוגרת אוניברסיטת תל אביב תואר ראשון במשפטים עו"ד פנינה דיין- ניסן חרטה על דגלה מתן יחס ושירות אישי לכל לקוח וטיפול מעמיק ויסודי בפתרון כל בעיה משפטית שעולה על שולחנה. אנו כאן בשבילכם, נשמח לייעץ לכם בכל נושא משפטי.
טלפון0508004928
דוא"לleads@psakdin.co.il
פקס03-9504910

תמ"א 38, מתחילים באתר המרכזי

מעוניינים להתחיל בתהליך תמ"א 38 בבניין שלכם או לקבל הצעות מחברות נוספות?

השאירו פרטים ואנחנו נשתדל להעביר לחברות מתאימות, ללא כל עלות מצדכם.  כדאי להבין שלא כל בניין מתאים לכל היזמים, בניין שמוגדר אצל אחד כ"לא כלכלי" יכול להיות "יהלום" אצל אחר. גם הזמן משחק תפקיד ובניין או ישוב שאינם אטרקטיביים בזמן מסוים יכולים להפוך למאד מבוקשים עקב שינויים ברגולציה, במחירי הנדל"ן ועוד.

אנחנו באתר המרכזי עושים כל מאמץ למצוא את הגורם המתאים שיטפל בכל בניין הרשום במאגר שלנו, לא תמיד זה קורה מעכשיו לעכשיו אבל אנחנו רצים למרחקים ארוכים...

* שדה חובה