יערה ליפקיס - שמאות מקרקעין וייעוץ נדל"ןקישור לאתר אינטרנט
משרד "יערה ליפקיס - שמאות מקרקעין, כלכלה וייעוץ נדל"ן" מספק שירותים במגוון תחומים, לנכסי מקרקעין מכל הסוגים: במגזר הפרטי, עסקי והציבורי, במרחב העירוני, בסקטור החקלאי ובחום ההתחדשות העירונית לסוגיו (תמ"א 38, פינוי בינוי), בדיקת כדאיות כלכלית לפרויקטים וכד'. המשרד בעל נסיון רב ועשיר, עובד עפ"י התקינה השמאית בישראל ובהתאם לכללי השמאות הבינלאומיים – IVS. המשרד ממוקם במרכז העיר ת"א-יפו, פעילותו הינה בכל רחבי הארץ.
טלפון050-9303947
דוא"לylipkis@gmail.com

תמ"א 38, מתחילים באתר המרכזי

קריאה אחרונה לעלות על רכבת תמ"א 38!
המועצה הארצית לתכנון ובניה הכריעה - תמ"א 38 תבוטל עוד 3 שנים, אוקטובר 2022. 
אחרי תאריך זה אמורה להיות תוכנית חדשה להתחדשות עירונית שכפי הנראה תהיה נכונה יותר לערים אך לא תיטיב בהכרח עם הדיירים. התוכנית תבטל או תפחית פטורים ממסים והיטלים ותאפשר תמורות פחותות לדיירים. 
על פניו נראה שנכון לנסות לקדם כיום תמ"א בבניין ולא בהכרח מומלץ להמתין לשינויי מדיניות. בניינים שיגישו תוכניות עד למועד הקובע, גם אם לא ישלימו פרויקט, עתידים להיכלל בתוכניות מעבר כפי שיוחלט בכל עיר. בכל מקרה נראה שעדיף להמשיך ולקדם תהליך ויהיה קל יותר לנסות ולהשתלב בהמשך מול התוכנית החדשה מאשר להתחיל מאפס.
אז אל תפספסו את הרכבת...

השאירו פרטים ואנחנו נשתדל להעביר לחברות מתאימות, ללא כל עלות מצדכם.  כדאי להבין שלא כל בניין מתאים לכל היזמים, בניין שמוגדר אצל אחד כ"לא כלכלי" יכול להיות "יהלום" אצל אחר. גם הזמן משחק תפקיד ובניין או ישוב שאינם אטרקטיביים בזמן מסוים יכולים להפוך למאד מבוקשים עקב שינויים ברגולציה, במחירי הנדל"ן ועוד.

אנחנו באתר המרכזי עושים כל מאמץ למצוא את הגורם המתאים שיטפל בכל בניין הרשום במאגר שלנו, לא תמיד זה קורה מעכשיו לעכשיו אבל אנחנו רצים למרחקים ארוכים...

* שדה חובה