ינושבסקי א. הנדסה ובנין בע"מקישור לאתר אינטרנט
חברת ינושבסקי מבצעת כבר למעלה משלושה עשורים פרוייקטים עבור הגופים והחברות המובילות בישראל ויוזמת פרוייקטים בתחום ההתחדשות העירונית תוך התמחות בפרוייקטי תמ"א 38 בבניה ירוקה. החברה מדורגת על ידי BDI כאחת מ- 20 החברות המובילות בישראל ביזמות וביצוע של פרוייקטי התחדשות עירונית – תמ"א 38 ופינוי בינוי. בכל פרוייקטי התמ"א החברה היא היזמית וגם החברה המבצעת - הכל תחת קורת גג אחת. כחברת ביצוע ינושבסקי היא בעלת ההסמכה הגבוה ביותר בענף הבניה בישראל ומסוגלים לבצע כל פרוייקט בכל היקף וגודל. בכל שנות קיומה, הפרוייקטים הרבים שביצעה החברה הסתיימו תמיד במועד המתוכנן או לפניו, במלואם ולשביעות רצונו של הלקוח.
חברת ינושבסקי זכתה שנתיים ברציפות באוסקר הבנייה מטעם התאחדות הקבלנים ועיתון גלובס עבור ביצוע פרוייקטים מורכבים הנדסית ויצירתיות. מלבד היכולות המקצועיות בתחום הביצוע, לחברה יש את היציבות כלכלית והאיתנות הפיננסית הנדרשת לביצוע פרויקטי תמ"א 38. עם זאת, בוחרים לא לבצע יותר ממספר מצומצם של פרוייקטי התחדשות עירונית בו זמנית - בשל התפיסה שכל פרוייקט תמ"א הוא בית הדורש השקעה, מסירות ותשומת לב. כל אחד מן הפרוייקטים מנוהל באופן אישי, מקצועי ואחראי, כאשר לכל פרויקט ממונה מנהל עבודה מוסמך, מנהל פרויקט וממונה בטיחות, אשר דואגים שהפרויקט יבוצע באופן יעיל ומקצועי, תוך שמירה על איכות חיי הדיירים ושביעות רצונם. פרוייקטי התמ"א של ינושבסקי הינם פרוייקטים ירוקים. החל משלב התכנון הירוק המנצל באופן אופטימלי את כניסת האור הטבעי וזרימת האוויר, דרך שימוש בחומרי בניה ירוקים וניהול אתר הבנייה באופן ירוק ועד לקירות מבודדים של מעטפת המבנה השומרים על חום וקור, חלונות מבודדים תרמית ואקוסטית, מערכות השקייה חכמות, שימוש במי מזגנים להשקיית השטחים הציבורים ועוד אלמנטים העומדים בתקן הבניה הירוקה 5281. לתיאום בדיקת התיכנות לפרוייקט התמ"א בבניין שלכם צרו קשר : 09-8355065
טלפון072-3222983
דוא"לoffice@yanush.co.il
פקס09-8355069
פרויקטים
דרוג
BdiCode

תמ"א 38, מתחילים באתר המרכזי

קריאה אחרונה לעלות על רכבת תמ"א 38!
המועצה הארצית לתכנון ובניה הכריעה - תמ"א 38 תבוטל עוד 3 שנים, אוקטובר 2022. 
אחרי תאריך זה אמורה להיות תוכנית חדשה להתחדשות עירונית שכפי הנראה תהיה נכונה יותר לערים אך לא תיטיב בהכרח עם הדיירים. התוכנית תבטל או תפחית פטורים ממסים והיטלים ותאפשר תמורות פחותות לדיירים. 
על פניו נראה שנכון לנסות לקדם כיום תמ"א בבניין ולא בהכרח מומלץ להמתין לשינויי מדיניות. בניינים שיגישו תוכניות עד למועד הקובע, גם אם לא ישלימו פרויקט, עתידים להיכלל בתוכניות מעבר כפי שיוחלט בכל עיר. בכל מקרה נראה שעדיף להמשיך ולקדם תהליך ויהיה קל יותר לנסות ולהשתלב בהמשך מול התוכנית החדשה מאשר להתחיל מאפס.
אז אל תפספסו את הרכבת...

השאירו פרטים ואנחנו נשתדל להעביר לחברות מתאימות, ללא כל עלות מצדכם.  כדאי להבין שלא כל בניין מתאים לכל היזמים, בניין שמוגדר אצל אחד כ"לא כלכלי" יכול להיות "יהלום" אצל אחר. גם הזמן משחק תפקיד ובניין או ישוב שאינם אטרקטיביים בזמן מסוים יכולים להפוך למאד מבוקשים עקב שינויים ברגולציה, במחירי הנדל"ן ועוד.

אנחנו באתר המרכזי עושים כל מאמץ למצוא את הגורם המתאים שיטפל בכל בניין הרשום במאגר שלנו, לא תמיד זה קורה מעכשיו לעכשיו אבל אנחנו רצים למרחקים ארוכים...

* שדה חובה