היי פארקינג בע"מקישור לאתר אינטרנט
חברת היי פארקינג בע”מ הוקמה על-ידי גיורא רובינשטיין, מהנדס בנין ומנכ"ל חברת אהרון רובינשטיין ובניו, בעל ניסיון של 40 שנה בענף הבנין ועל-ידי שמעון שטירלר, מהנדס יועץ בעל משרד לתכנון קונסטרוקציות מזה 30 שנה. החברה הוקמה על מנת לסייע בפיתרון מצוקת החניה באזורים עירוניים צפופים על-ידי קידום השימוש בגגות המבנים באזורים אלה כמפלסי חניה. מתקן החניה הופך את גגות המבנים למקומות חניה יש מאין מתקן ההרמה של חברת היי פארקינג בע"מ מספק תחליף יעל לצורך לחפש פיתרונות מחוץ למבנה ומאפשר להכפיל את מספר מקומות החניה המוצעים בכל חניון פתוח. המתקן פותח ומיוצר בארץ וחתום כפטנט רשום.
דוא"לirit@high-park.com
פקס03-5472880

תמ"א 38, מתחילים באתר המרכזי

מעוניינים להתחיל בתהליך תמ"א 38 בבניין שלכם או לקבל הצעות מחברות נוספות?

השאירו פרטים ואנחנו נשתדל להעביר לחברות מתאימות, ללא כל עלות מצדכם.  כדאי להבין שלא כל בניין מתאים לכל היזמים, בניין שמוגדר אצל אחד כ"לא כלכלי" יכול להיות "יהלום" אצל אחר. גם הזמן משחק תפקיד ובניין או ישוב שאינם אטרקטיביים בזמן מסוים יכולים להפוך למאד מבוקשים עקב שינויים ברגולציה, במחירי הנדל"ן ועוד.

אנחנו באתר המרכזי עושים כל מאמץ למצוא את הגורם המתאים שיטפל בכל בניין הרשום במאגר שלנו, לא תמיד זה קורה מעכשיו לעכשיו אבל אנחנו רצים למרחקים ארוכים...

* שדה חובה