אל טרנסקישור לאתר אינטרנט
חברת אל-טרנס עבודות תשתית הנדסה ופיתוח בע"מ עוסקת בכל תחומי הבניה: מגורים, בניה ציבורית, הנדסה אזרחית וגשרים. עבודות אלו הקנו לחברה ידע וניסיון בכל ענפי הבניה. לרשות החברה ציוד רב וחדיש המשמש אותה בכל תחומי העיסוק. החברה מבצעת עבודות עבור גופים פרטיים וממשלתיים כגון רכבת ישראל, משרד הבינוי והשיכון ועוד רבים וטובים, כל זאת תוך שמירה על לוחות זמנים וסטנדרטים גבוהים. החברה רשומה כחוק אצל רשם הקבלנים במקצועות ההנדסה האזרחית בניה, תשתיות וגשרים ומסווגת בדרוג ג- 5. מעמד זה מקנה לחברה אפשרויות לביצוע פרויקטים רבים מגוונים ומורכבים ללא הגבלה.
טלפון03-5332341
דוא"לoffice@el-trans.co.il
פקס03-5332342
פרויקטים

תמ"א 38, מתחילים באתר המרכזי

קריאה אחרונה לעלות על רכבת תמ"א 38!
המועצה הארצית לתכנון ובניה הכריעה - תמ"א 38 תבוטל עוד 3 שנים, אוקטובר 2022. 
אחרי תאריך זה אמורה להיות תוכנית חדשה להתחדשות עירונית שכפי הנראה תהיה נכונה יותר לערים אך לא תיטיב בהכרח עם הדיירים. התוכנית תבטל או תפחית פטורים ממסים והיטלים ותאפשר תמורות פחותות לדיירים. 
על פניו נראה שנכון לנסות לקדם כיום תמ"א בבניין ולא בהכרח מומלץ להמתין לשינויי מדיניות. בניינים שיגישו תוכניות עד למועד הקובע, גם אם לא ישלימו פרויקט, עתידים להיכלל בתוכניות מעבר כפי שיוחלט בכל עיר. בכל מקרה נראה שעדיף להמשיך ולקדם תהליך ויהיה קל יותר לנסות ולהשתלב בהמשך מול התוכנית החדשה מאשר להתחיל מאפס.
אז אל תפספסו את הרכבת...

השאירו פרטים ואנחנו נשתדל להעביר לחברות מתאימות, ללא כל עלות מצדכם.  כדאי להבין שלא כל בניין מתאים לכל היזמים, בניין שמוגדר אצל אחד כ"לא כלכלי" יכול להיות "יהלום" אצל אחר. גם הזמן משחק תפקיד ובניין או ישוב שאינם אטרקטיביים בזמן מסוים יכולים להפוך למאד מבוקשים עקב שינויים ברגולציה, במחירי הנדל"ן ועוד.

אנחנו באתר המרכזי עושים כל מאמץ למצוא את הגורם המתאים שיטפל בכל בניין הרשום במאגר שלנו, לא תמיד זה קורה מעכשיו לעכשיו אבל אנחנו רצים למרחקים ארוכים...

* שדה חובה