מיכאל אוסטרובסקי עו"ד מגשר ונוטריוןעו"ד אוסטרובסקי טיפל ומטפל בעסקאות נדלן מורכבות לרבות תמ"א 38 לסוגיה השונים, פינוי בינוי, עסקאות קומבינציה וכו' וכן בתיקי ליטיגיציה (הופעות בבתי משפט) בנושאים אזרחיים ומסחריים שונים, בכל הערכאות.
עו"ד אוסטרובסקי נחשב למוביל בתחום ההתחדשות העירונית מטעם גלובס מדל"ן מיכאל (מיקי) אוסטרובסקי הינו חבר לשכת עורכי הדין החל משנת 1999, כבר מתקופת לימודיו הסטודנטיאליים בפקולטה למשפטים ומנהל עסקים, ספג עו"ד אוסטרובסקי את חשיבות השילוב האינטרדיסציפלינרי בין עולם המשפט לעולם העסקי בכלכלה של ימינו. ואכן במרוצת השנים, הניסיון המצטבר שהתווסף ליצירתיות המחשבתית, תוך הבנת הצרכים העסקיים של הלקוחות והתאמתם לנורמות המשפטיות הרלוונטיות, והכל במתן שירות מקצועי ומקצועני, סייעה בידי עו"ד אוסטרובסקי להיות מוכר בקרב לקוחותיו כעורך דין "Deal Maker", אשר נרתם באופן טוטאלי למציאת פתרון מושכל , יעיל ותוך חסכון בעליות לטובת העניין, בין אם עסקינן בתיק הנדון בבית המשפט ובין אם במהלך עסקי .
טלפון0509997982
דוא"לleads@psakdin.co.il

תמ"א 38, מתחילים באתר המרכזי

קריאה אחרונה לעלות על רכבת תמ"א 38!
המועצה הארצית לתכנון ובניה הכריעה - תמ"א 38 תבוטל עוד 3 שנים, אוקטובר 2022. 
אחרי תאריך זה אמורה להיות תוכנית חדשה להתחדשות עירונית שכפי הנראה תהיה נכונה יותר לערים אך לא תיטיב בהכרח עם הדיירים. התוכנית תבטל או תפחית פטורים ממסים והיטלים ותאפשר תמורות פחותות לדיירים. 
על פניו נראה שנכון לנסות לקדם כיום תמ"א בבניין ולא בהכרח מומלץ להמתין לשינויי מדיניות. בניינים שיגישו תוכניות עד למועד הקובע, גם אם לא ישלימו פרויקט, עתידים להיכלל בתוכניות מעבר כפי שיוחלט בכל עיר. בכל מקרה נראה שעדיף להמשיך ולקדם תהליך ויהיה קל יותר לנסות ולהשתלב בהמשך מול התוכנית החדשה מאשר להתחיל מאפס.
אז אל תפספסו את הרכבת...

השאירו פרטים ואנחנו נשתדל להעביר לחברות מתאימות, ללא כל עלות מצדכם.  כדאי להבין שלא כל בניין מתאים לכל היזמים, בניין שמוגדר אצל אחד כ"לא כלכלי" יכול להיות "יהלום" אצל אחר. גם הזמן משחק תפקיד ובניין או ישוב שאינם אטרקטיביים בזמן מסוים יכולים להפוך למאד מבוקשים עקב שינויים ברגולציה, במחירי הנדל"ן ועוד.

אנחנו באתר המרכזי עושים כל מאמץ למצוא את הגורם המתאים שיטפל בכל בניין הרשום במאגר שלנו, לא תמיד זה קורה מעכשיו לעכשיו אבל אנחנו רצים למרחקים ארוכים...

* שדה חובה