שאול אטיאס, עו"ד בורר מגשר ונוטריוןמשרדו של עו"ד שאול אטיאס הינו משרד בוטיק ותיק ומנוסה העוסק במשפט אזרחי מסחרי. כיום עוסק המשרד בעיקר בדיני מקרקעין, ובפרט בהליכי התחדשות עירונית לרבות הליכי תמ"א 38 ופרויקטים של פינוי-בינוי.
צוות המשרד מתמחה בטיפול בסוגיות מקרקעין שונות, כגון עסקאות מכר של דירות ומגרשים, רכישת והעברת נחלות ומשקים חקלאיים, ליווי קבוצות רכישה ועוד. בנוסף, המשרד עוסק בניהול וייצוג בהליכי גישור ובורריות. מייסד המשרד - עו"ד שאול אטיאס תעודות והסמכות: בוגר תואר ראשון LL.B במשפטים נוטריון מוסמך מגשר בורר מוסמך בעריכת ייפוי כוח מתמשך חבר בלשכת עורכי הדין של ישראל המשרד שם לו למטרה למצות את כל זכויות לקוחותיו בכל תחום בו הוא מייצג אותם, ומקפיד על הענקת יחס אישי ואדיב לכל אחד ואחד מלקוחות המשרד.
טלפון0509697204
דוא"לleads@psakdin.co.il

תמ"א 38, מתחילים באתר המרכזי

מעוניינים להתחיל בתהליך תמ"א 38 בבניין שלכם או לקבל הצעות מחברות נוספות?

השאירו פרטים ואנחנו נשתדל להעביר לחברות מתאימות, ללא כל עלות מצדכם.  כדאי להבין שלא כל בניין מתאים לכל היזמים, בניין שמוגדר אצל אחד כ"לא כלכלי" יכול להיות "יהלום" אצל אחר. גם הזמן משחק תפקיד ובניין או ישוב שאינם אטרקטיביים בזמן מסוים יכולים להפוך למאד מבוקשים עקב שינויים ברגולציה, במחירי הנדל"ן ועוד.

אנחנו באתר המרכזי עושים כל מאמץ למצוא את הגורם המתאים שיטפל בכל בניין הרשום במאגר שלנו, לא תמיד זה קורה מעכשיו לעכשיו אבל אנחנו רצים למרחקים ארוכים...

* שדה חובה