ראובן גוברין, משרד עורכי דיןמשרד עו"ד ראובן גוברין הינו משרד בוטיק שהוקם ומנוהל ע"י עו"ד ראובן (רוֹבִּי) גוברין, שצבר למעלה מעשרים וחמש שנות ניסיון בתחום העסקי-מסחרי. למשרד פעילות ענפה בתחומי המשפט המסחרי והליטיגציה, בתחום המגזר החקלאי העסקי-מסחרי, בתחום ההעברה הבין-דורית (תקנוני חברות, צוואות ועוד), רשויות מקומיות ותעופה קלה.
עו"ד ראובן (רובי) גוברין __________________ בעל תואר ראשון במשפטים (L.L.B) מאוניברסיטת תל-אביב משנת 1987. מחזיק ברשיון לעריכת דין וחבר לשכת עורכי הדין בישראל משנת 1988. שימש ומשמש כבורר בסכסוכים בתחומים שונים של משפט המגזר החקלאי והמשפט העסקי-מסחרי. מכהן כיו"ר ועדת ערר לענייני ארנונה של מועצה מקומית אבן יהודה. כיהן בעבר כיו"ר הוועדה לענייני חקלאות של לשכת עורכי הדין. בעבר כיהן כיו"ר הוועדה ליחסים בינלאומיים - הארצות הבלטיות של לשכת עורכי הדין.
טלפון0559779571
דוא"לleads@psakdin.co.il

תמ"א 38, מתחילים באתר המרכזי

מעוניינים להתחיל בתהליך תמ"א 38 בבניין שלכם או לקבל הצעות מחברות נוספות?

השאירו פרטים ואנחנו נשתדל להעביר לחברות מתאימות, ללא כל עלות מצדכם.  כדאי להבין שלא כל בניין מתאים לכל היזמים, בניין שמוגדר אצל אחד כ"לא כלכלי" יכול להיות "יהלום" אצל אחר. גם הזמן משחק תפקיד ובניין או ישוב שאינם אטרקטיביים בזמן מסוים יכולים להפוך למאד מבוקשים עקב שינויים ברגולציה, במחירי הנדל"ן ועוד.

אנחנו באתר המרכזי עושים כל מאמץ למצוא את הגורם המתאים שיטפל בכל בניין הרשום במאגר שלנו, לא תמיד זה קורה מעכשיו לעכשיו אבל אנחנו רצים למרחקים ארוכים...

* שדה חובה