משה דיין - משרד עורכי דין ונוטריוןמשה דיין משרד עורכי דין ונוטריון הוקם בשנת 2006, ועוסק בתחום דיני המקרקעין על כל נגזרותיו. עורכי הדין במשרד הינם בעלי נסיון רב ומשרדנו מחוייב בראש ובראשונה ויותר מכל למצוינות מקצועית ומתן שירות אישי ויעיל, תוך מתן שירותים משפטיים מן המעלה הראשונה ללקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים.
המשרד בעל ידע משפטי רב בכלל תחומי הנדל”ן, לרבות מיסוי מקרקעין, הליכי התחדשות עירונית (תמ"א 38, פינוי/בינוי), רשות מקרקעי ישראל, הפקעת קרקעות, קבוצות רכישה, פרויקטים קבלניים, הסכמי מכר ורכישה של קרקעות, ניהול הליכי ליטיגיציה בתחום וכו'. בנוסף, המשרד מעניק שירותי נוטריון בשפות האנגלית והעברית, ומטפל בעריכתם ואישורם של הסכמי ממון וצוואות.
טלפון0509997023
דוא"לleads@psakdin.co.il

תמ"א 38, מתחילים באתר המרכזי

מעוניינים להתחיל בתהליך תמ"א 38 בבניין שלכם או לקבל הצעות מחברות נוספות?

השאירו פרטים ואנחנו נשתדל להעביר לחברות מתאימות, ללא כל עלות מצדכם.  כדאי להבין שלא כל בניין מתאים לכל היזמים, בניין שמוגדר אצל אחד כ"לא כלכלי" יכול להיות "יהלום" אצל אחר. גם הזמן משחק תפקיד ובניין או ישוב שאינם אטרקטיביים בזמן מסוים יכולים להפוך למאד מבוקשים עקב שינויים ברגולציה, במחירי הנדל"ן ועוד.

אנחנו באתר המרכזי עושים כל מאמץ למצוא את הגורם המתאים שיטפל בכל בניין הרשום במאגר שלנו, לא תמיד זה קורה מעכשיו לעכשיו אבל אנחנו רצים למרחקים ארוכים...

* שדה חובה