משה קפלניקוב משרד עו"דמשה קפלניקוב משרד עו"ד הינו משרד בוטיק העוסק בתחום המקרקעין. המשרד בעל ניסיון רב בתחום ההתחדשות העירונית, ומלווה פרויקטים רבים של תמ"א 38 ופינוי בינוי.
מייסד המשרד - משה קפלניקוב תעודות והסמכות: בוגר תואר ראשון במשפטים (LL.B) בשילוב עם תואר ראשון (B.A) במנהל עסקים עם התמחות במקרקעין, מטעם המרכז הבינתחומי בהרצליה חבר בלשכת עורכי הדין של ישראל החל משנת 2009 לעו"ד קפלניקוב ניסיון משמעותי בליווי, ניהול, פיתוח ושיווק עסקאות תמ"א 38 ופינוי בינוי. במהלך תפקידו האחרון בתור יועץ משפטי וסמנכ"ל של חברת יזמות ונדל"ן, המתמחה בתחום ההתחדשות העירונית, צבר עו"ד קפלניקוב ניסיון רב בניהול מו"מ ובעבודה משותפת עם משרדי עורכי דין מובילים, וחברות יזמות הבנייה המובילות במשק.
טלפון0509697254
דוא"לleads@psakdin.co.il

תמ"א 38, מתחילים באתר המרכזי

מעוניינים להתחיל בתהליך תמ"א 38 בבניין שלכם או לקבל הצעות מחברות נוספות?

השאירו פרטים ואנחנו נשתדל להעביר לחברות מתאימות, ללא כל עלות מצדכם.  כדאי להבין שלא כל בניין מתאים לכל היזמים, בניין שמוגדר אצל אחד כ"לא כלכלי" יכול להיות "יהלום" אצל אחר. גם הזמן משחק תפקיד ובניין או ישוב שאינם אטרקטיביים בזמן מסוים יכולים להפוך למאד מבוקשים עקב שינויים ברגולציה, במחירי הנדל"ן ועוד.

אנחנו באתר המרכזי עושים כל מאמץ למצוא את הגורם המתאים שיטפל בכל בניין הרשום במאגר שלנו, לא תמיד זה קורה מעכשיו לעכשיו אבל אנחנו רצים למרחקים ארוכים...

* שדה חובה