ואיל אבו יוסף משרד עו"דואיל אבו יוסף משרד עו"ד הינו משרד בוטיק אשר הוקם בשנת 2007, מתוך מטרה לספק פתרונות משפטיים לחברות ולקוחות פרטיים בצורה מקצועית ומותאמת לנסיבות של כל לקוח.
לצוות המשרד ניסיון רב בתחום הדין האזרחי וחוק ההוצאה לפועל, בין אם בייצג תביעות כספיות ובין אם בגביית חובות. כמו כן, למשרד ניסיון בתחומים: דיני בנקאות, דיני נזיקין, דיני מקרקעין, ועוד. עם לקוחות המשרד נמנים תאגידים וחברות בע"מ, וכן עסקים קטנים ופרטיים. המשרד צבר ידע וניסיון מעשי רב בטיפול בגביית חובות, לרבות ביצוע פסקי דין וגביית שיקים, כאשר על מנת ליישם זאת בצורה הטובה ביותר, הוא פועל בשיתוף פעולה עם גורמים ומומחים מקצועיים מובילים. בכך, מבטיח המשרד כי כל לקוח יוכל למצות את התהליך המשפטי ביעילות מירבית.
טלפון0508004760
דוא"לleads@psakdin.co.il
פקס04-6403406

תמ"א 38, מתחילים באתר המרכזי

מעוניינים להתחיל בתהליך תמ"א 38 בבניין שלכם או לקבל הצעות מחברות נוספות?

השאירו פרטים ואנחנו נשתדל להעביר לחברות מתאימות, ללא כל עלות מצדכם.  כדאי להבין שלא כל בניין מתאים לכל היזמים, בניין שמוגדר אצל אחד כ"לא כלכלי" יכול להיות "יהלום" אצל אחר. גם הזמן משחק תפקיד ובניין או ישוב שאינם אטרקטיביים בזמן מסוים יכולים להפוך למאד מבוקשים עקב שינויים ברגולציה, במחירי הנדל"ן ועוד.

אנחנו באתר המרכזי עושים כל מאמץ למצוא את הגורם המתאים שיטפל בכל בניין הרשום במאגר שלנו, לא תמיד זה קורה מעכשיו לעכשיו אבל אנחנו רצים למרחקים ארוכים...

* שדה חובה