מיכאל גבע - משרד עורכי דיןמשרד עו"ד מיכאל גבע הינו משרד בוטיק העוסק בתחום הנדל"ן, עריכת ירושות וצוואות, ורשלנות רפואית. למשרד שני סניפים בתל אביב ובנהריה, ובמסגרת שירותיו הוא מטפל באלפי לקוחות ברחבי הארץ.
כמו כן, המשרד עוסק בייצוג וניהול פרויקטים רחבי היקף בתחום ההתחדשות העירונית, לרבות פרויקטים של פינוי בינוי ותמ"א 38. במסגרת הייצוג מעניק המשרד ללקוחותיו שירותי ליווי משפטי כללי וכוללני של כל ההליך, לרבות הליכי התכנון מול הרשויות השונות, וכל זאת תוך שמירת האינטרסים וזכויותיהם של הדיירים. צוות המשרד ניחן בכלים רבים המאפשרים לו ניהול מו"מ מול יזמי בנייה וקבלנים באופן המאפשר את השגת התמורה המקסימיאלית ובטוחות מספקות, תוך עיגונן של כל ההסכמות בהסכם משפטי מחייב, עד להשלמת ההליכים ורישומן של הדירות החדשות בטאבו.
טלפון0508004837
דוא"לleads@psakdin.co.il
פקס077-4950030

תמ"א 38, מתחילים באתר המרכזי

מעוניינים להתחיל בתהליך תמ"א 38 בבניין שלכם או לקבל הצעות מחברות נוספות?

השאירו פרטים ואנחנו נשתדל להעביר לחברות מתאימות, ללא כל עלות מצדכם.  כדאי להבין שלא כל בניין מתאים לכל היזמים, בניין שמוגדר אצל אחד כ"לא כלכלי" יכול להיות "יהלום" אצל אחר. גם הזמן משחק תפקיד ובניין או ישוב שאינם אטרקטיביים בזמן מסוים יכולים להפוך למאד מבוקשים עקב שינויים ברגולציה, במחירי הנדל"ן ועוד.

אנחנו באתר המרכזי עושים כל מאמץ למצוא את הגורם המתאים שיטפל בכל בניין הרשום במאגר שלנו, לא תמיד זה קורה מעכשיו לעכשיו אבל אנחנו רצים למרחקים ארוכים...

* שדה חובה