א. נמיר, משרד עורכי דיןעו"ד אודליה נמיר הינה בוגרת תואר ראשון מאוניברסיטת בר אילן (B.A) במדעי המדינה וסוציולוגיה ותואר ראשון במשפטים(LL.B)  מהמכללה האקדמית למשפטים (בהצטיינות) משנת 2005.
לעו"ד אודליה נמיר ניסיון של למעלה מ- 11 שנים בתחום המקרקעין, הכולל עסקות של התחדשות עירונית, הן מסוג תמ"א 38 והן מסוג פינוי בינוי – בייצוג דיירים, עסקות מקרקעין מסוגים שונים - חוזי קניה, מכירה והשכרה של דירות, בתים פרטיים, נכסים מסחריים, מגרשים, ועוד. כמו כן ניהלה עו"ד נמיר הליכי כינוס נכסים, עסקאות קומבינציה, הסכמי שיתוף ופירוק שיתוף, פרויקטים של הוספת מרפסות שמש, ועוד. בימים אלה מלווה משרדה של עו"ד נמיר דיירים במספר פרויקטים של תמ"א  38 ופינוי בינוי בשלבים שונים, ברחבי הארץ. מקצועיות, יושרה, הגינות, מצוינות, וחתירה לתוצאה הטובה ביותר עבור לקוחות המשרד - אלו הם הערכים המובילים של עו"ד נמיר. שירותיו של המשרד מתמקדים במתן מענה מקצועי, מהיר, ממוקד, ואיכותי ביותר ללקוחות, תוך מתן דגש על זמינות ומהירות תגובה המיטביים ביותר ומתוך ראיה רחבה המשלבת את ההיבט המסחרי – משפטי, ההיבט העסקי וגם ההיבט האנושי, בשים לב לעובדה כי מדובר בפרויקט סבוך, גם בהיבט הרגשי עבור הדיירים ומשכך ליווי וקשר בלתי אמצעי עם הדיירים.
טלפון0508004757
דוא"לleads@psakdin.co.il
פקס03-6703231

תמ"א 38, מתחילים באתר המרכזי

מעוניינים להתחיל בתהליך תמ"א 38 בבניין שלכם או לקבל הצעות מחברות נוספות?

השאירו פרטים ואנחנו נשתדל להעביר לחברות מתאימות, ללא כל עלות מצדכם.  כדאי להבין שלא כל בניין מתאים לכל היזמים, בניין שמוגדר אצל אחד כ"לא כלכלי" יכול להיות "יהלום" אצל אחר. גם הזמן משחק תפקיד ובניין או ישוב שאינם אטרקטיביים בזמן מסוים יכולים להפוך למאד מבוקשים עקב שינויים ברגולציה, במחירי הנדל"ן ועוד.

אנחנו באתר המרכזי עושים כל מאמץ למצוא את הגורם המתאים שיטפל בכל בניין הרשום במאגר שלנו, לא תמיד זה קורה מעכשיו לעכשיו אבל אנחנו רצים למרחקים ארוכים...

* שדה חובה