אפרים כהן עו"דעורך דין אפרים כהן הינו בעל נסיון במתן שירותי יעוץ וגישור לזכויות קניין במקרקעין, רישום בתים משותפים ובוררות. במשך 12 שנים היה עו"ד כהן מפקח על רישום מקרקעין במשרד המשפטים, ופעל בהצלחה רבה בתחומי תפקיד המשלב דיונים משפטיים בטריבונל המקביל לבית משפט שלום.
המשרד עוסק בעיקר בתחומים:  יצוג בעסקאות נדל"ן ומקרקעין. יעוץ ובירור מחלוקות בין בעלי דירות בבתים משותפים. ייצוג וגישור בסכסוכים כספיים הנוגעים למקרקעין. זכויות קניין. זכויות בנייה וניצולם. סוגיות בדיני קניין. חוזים. תמ"א 38 הבאת צדדים להסדרים והסכמות בדרך של גישור. פיתוח מקרקעין ובתים משותפים. פרשנות מסמכים וכדומה. עורך דין אפרים כהן הינו בוגר הפקולטה למשפטים באוניברסיטת בר אילן בשנת 1976 ובעל רישיון עריכת דין מ- 1978. בעל תואר שני במשפטים מאוניברסיטת  בר אילן במגמת גישור וישוב סכסוכים, ובעל תעודת מגשר משנת 2008.  בין השנים 1978-1998 עבד עו"ד כהן כשכיר וכשותף במשרד עורכי דין. בין 1998 ל- 2010 עבד במשרד המשפטים בתור המפקח על רישום המקרקעין בלשכת פתח תקווה, ובמקביל שימש באותו תפקיד גם בלשכת נתניה בין השנים 2003-2007. במשך תקופת עבודתו במשרד המשפטים העניק עורך דין אפרים כהן הרצאות בנושא מקרקעין ובתים משותפים בפורומים שונים ביניהם האוניברסיטה, לשכת עורכי הדין ועוד.
טלפון0508004630
דוא"לleads@psakdin.co.il

תמ"א 38, מתחילים באתר המרכזי

קריאה אחרונה לעלות על רכבת תמ"א 38!
המועצה הארצית לתכנון ובניה הכריעה - תמ"א 38 תבוטל עוד 3 שנים, אוקטובר 2022. 
אחרי תאריך זה אמורה להיות תוכנית חדשה להתחדשות עירונית שכפי הנראה תהיה נכונה יותר לערים אך לא תיטיב בהכרח עם הדיירים. התוכנית תבטל או תפחית פטורים ממסים והיטלים ותאפשר תמורות פחותות לדיירים. 
על פניו נראה שנכון לנסות לקדם כיום תמ"א בבניין ולא בהכרח מומלץ להמתין לשינויי מדיניות. בניינים שיגישו תוכניות עד למועד הקובע, גם אם לא ישלימו פרויקט, עתידים להיכלל בתוכניות מעבר כפי שיוחלט בכל עיר. בכל מקרה נראה שעדיף להמשיך ולקדם תהליך ויהיה קל יותר לנסות ולהשתלב בהמשך מול התוכנית החדשה מאשר להתחיל מאפס.
אז אל תפספסו את הרכבת...

השאירו פרטים ואנחנו נשתדל להעביר לחברות מתאימות, ללא כל עלות מצדכם.  כדאי להבין שלא כל בניין מתאים לכל היזמים, בניין שמוגדר אצל אחד כ"לא כלכלי" יכול להיות "יהלום" אצל אחר. גם הזמן משחק תפקיד ובניין או ישוב שאינם אטרקטיביים בזמן מסוים יכולים להפוך למאד מבוקשים עקב שינויים ברגולציה, במחירי הנדל"ן ועוד.

אנחנו באתר המרכזי עושים כל מאמץ למצוא את הגורם המתאים שיטפל בכל בניין הרשום במאגר שלנו, לא תמיד זה קורה מעכשיו לעכשיו אבל אנחנו רצים למרחקים ארוכים...

* שדה חובה