מרכז העיר נדל"ןקישור לאתר אינטרנט
מרכז העיר נדל"ן עוסקת בייזום פרויקטים של התחדשות עירונית הכוללים איתור, תכנון וביצוע. החברה מפתחת מתחמים משולבים של מגורים, מסחר, מבני ציבור ותעסוקה והיא נוסדה מתוך מטרה להיות חברה יזמית מובילה בישראל. החברה מגישה פרויקטי Turn-Key יעילים, חסכוניים ומהירים, המביאים ל"ראש שקט", ביצועים איכותיים ותוצאות אופטימאליות. החברה מפתחת כיום אלפי יחידות דיור בכל רחבי מדינת ישראל ונמצאת בבנייתם של מאות יחידות דיור במספר פרויקטים. עם שליטה אבסולוטית בכל שלבי הפרויקט, מתחייבת מרכז העיר להגיש ללקוחותיה תהליך מנוהל בקפידה, מהיר ויעיל, משלבי התכנון הראשוניים ועד למסירת הפרויקט.
תחומי התמחות החברה:

יזמות נדל"ן – מיזמי נדל"ן למגורים

ניהול תמ"א 38 מטעם הדיירים - ניהול פרויקטים אובייקטיבי ובלתי תלוי, מטעם ועדי הבתים והדיירים ע"י מנהלת מומחי תוכן ייעודית. מעטפת הניהול כוללת ליווי מקצועי ומסור על ידי מנהלת פרויקט המונה עורכי דין, שמאים, מעצבי פנים ואדריכלים, מהנדסים מומחים ומפקחים

ניהול פרויקטים בנדל"ן ליזם - ניהול אינטגרטיבי ליזמי נדל"ן, הכולל היבטים אופרטיביים, תכנוניים, סטטוטוריים ופיננסיים. מעטפת הניהול כוללת בדיקות טרום פרויקט, ניהול הוצאת היתר הבניה, ניהול תהליכי תכנון, ביצוע ובקרת הפרויקט ועד למסירת הדירות.

ניהול קבוצות רכישה - ניהול פרויקטים עבור יזמים וחברים בקבוצות רכישה. מעטפת הניהול כוללת את ניהול חברי הקבוצה, ליווי פיננסי שוטף כולל מערך גביה, תיאום וביצוע התכנון בין גורמים חיצוניים בקבוצה לבין החברים בה, ביצוע מכרז קבלנים, ביצוע ומסירה.

טלפון072-3934274
דוא"לoffice@merkaz-nadlan.co.il
פקס03-6887072
פרויקטים

תמ"א 38, מתחילים באתר המרכזי

קריאה אחרונה לעלות על רכבת תמ"א 38!
המועצה הארצית לתכנון ובניה הכריעה - תמ"א 38 תבוטל באוקטובר 2022. 
אחרי תאריך זה אמורה להיות תוכנית חדשה להתחדשות עירונית שכפי הנראה תהיה נכונה יותר לערים אך לא תיטיב בהכרח עם הדיירים. התוכנית תבטל או תפחית פטורים ממסים והיטלים ותאפשר תמורות פחותות לדיירים. 
על פניו נראה שנכון לנסות לקדם כיום תמ"א בבניין ולא בהכרח מומלץ להמתין לשינויי מדיניות. בניינים שיגישו תוכניות עד למועד הקובע, גם אם לא ישלימו פרויקט, עתידים להיכלל בתוכניות מעבר כפי שיוחלט בכל עיר. בכל מקרה נראה שעדיף להמשיך ולקדם תהליך ויהיה קל יותר לנסות ולהשתלב בהמשך מול התוכנית החדשה מאשר להתחיל מאפס.
אז אל תפספסו את הרכבת...

השאירו פרטים ואנחנו נשתדל להעביר לחברות מתאימות, ללא כל עלות מצדכם.  כדאי להבין שלא כל בניין מתאים לכל היזמים, בניין שמוגדר אצל אחד כ"לא כלכלי" יכול להיות "יהלום" אצל אחר. גם הזמן משחק תפקיד ובניין או ישוב שאינם אטרקטיביים בזמן מסוים יכולים להפוך למאד מבוקשים עקב שינויים ברגולציה, במחירי הנדל"ן ועוד.

אנחנו באתר המרכזי עושים כל מאמץ למצוא את הגורם המתאים שיטפל בכל בניין הרשום במאגר שלנו, לא תמיד זה קורה מעכשיו לעכשיו אבל אנחנו רצים למרחקים ארוכים...

* שדה חובה