ברוכים הבאים לפורום תמ"א 38

מנהל הפורום - משרד עו"ד גלזר ושות.

משרד עורכי הדין גלזר ושות' תל אביב, הינו משרד בוטיק בעל התמחות מיוחדת בתחום הנדל״ן, המציע לקהל לקוחותיו מגוון נרחב של שירותים משפטיים, מסחריים ועסקיים. 

המשרד הינו מהראשונים לעסוק בתחום "ההתחדשות העירונית" בכלל ותמ"א 38 על סוגיה השונים בפרט. למשרד ניסיון רב שנים בכל הקשור להוצאתם אל הפועל של עשרות רבות של פרויקטים מסוג זה ברחבי הארץ.     

נסיונו של המשרד הינו גם בליווי של חברות יזמיות הפועלות בתחום וגם בליווי בעלי דירות. הליווי שאנו מעניקים לבעלי הדירות הינו כולל ומקיף בכל ההיבטים המשפטיים, העסקיים והמיסויים לאורך כל שלבי הפרויקט. הרעיון שמנחה אותנו בליווי בעלי דירות הינו מחד, למקסם את התמורה אותה יקבלו בעלי הדירות מהיזם ומאידך, לשמור ולהבטיח את זכויותיהם של בעלי הדירות ללא פשרות, הכל תוך שמירה על כדאיותו הכלכלית של הפרוייקט ועל התכנות ביצועו.  

עו"ד ונוטריון אילן גלזר, השותף הבכיר ובעל המשרד, אשר באמתחתו למעלה מ 25 שנות ניסיון בתחום הנדל"ן במהלכן ליווה מאות רבות של עסקאות, הינו גם מרצה מוערך המעביר מגוון רחב של הרצאות העוסקות בניהול פרוייקטים נדל"ניים בארץ ובחו"ל, בנושאי תמ"א 38, תמ"א 38/2 (פינוי בינוי) וקבוצות רכישה.

אי העברת מדחסי המזגנים למרפסת שירות
תגובה אחרונה 28 מאי 2018 18:44 ע"י ניסים לוי. 0 תגובות.
גרסה להדפסה
מיון:
הקודםהקודם הבאהבא
מחבר הודעות
ניסים לוי

--
28 מאי 2018 18:44
  • צטט
  • הגב
שלום רב
קניתי דירה בפרוייקט תמ"א באשדוד בכפתור החולות 6 .
רציתי לבדוק אם הקבלן מחוייב על העברת מדחסי המזגנים למרפסת שירות או לחילופין אפשר לחייב את הדיירים על העברת המדחסים לתוך המרפסת שירות ולא לתלות את המדחסים ואת כל צנרת המיזוג על הביניין והריסתו ,בבניין התמ"א הקודם באותו פרוייקט כל דייר הוציא את המדחסים שלו על הבניין ואת כל צנרת המיזוג ,מי שאכפת לו מהבניין פנה לעירייה כדי שיטפלו בזה עבר כבר חצי שנה ולא קרה אם זה כלום .

מבקש עזרה בנושא בתור דייר שדואג לבניין שלו טרוצה שנושא התמ"א יצליח ולא יהרס הבניין ויחזור לעצמו אחרי שדיירים יוציאו את המזגנים שלהם ותוך שנה שנתיים הבניין יחזור לעצמו ,פניתי לקבלן ואין מענה ממנו בנושא ,אמר לי שזה לא אחריות שלו הוא מוסר את הבניין שלא הוציאו עדיין את המזגנים ,מצלם את הבניין במסירה ללא מזגנים ואחרי זה הדיירים מחזירים את הכל בחזרה זה לא צורה למסור את הבניין .........


תגובה מהירה
toggle
  שם משתמש:
נושא:
גוף:
קוד אבטחה:
CAPTCHA image
Enter the code shown above in the box below

שלח
Active Forums 4.3

אין לראות במידע ובחומרים המפורסמים בפורום, לרבות התייחסות, תגובות, תשובות ופרסומי הנהלת הפורום משום ייעוץ משפטי ו/או תחליף לייעוץ משפטי, ו/או חוות דעת משפטית או מקצועית כלשהי. בכל מקרה יש להתייעץ עם עו"ד על מנת לקבל ייעוץ המותאם לנסיבות המיוחדות ולנתוני המקרה הספציפי וכל מקרה יש לבחון לגופו. אין בכתבה זו כדי ליצור יחסי עו"ד-לקוח בין הקוראים לבין הכותב או משרדו. אין להסתמך על מידע המפורסם בפורום לצורך קבלת החלטות כלשהן, לרבות בנושאים מקצועיים, משפטיים, קנייניים, תכנוניים, הנדסיים, אישיים או כספיים. אין לראות במידע המפורסם בפורום משום ייעוץ משפטי או מקצועי אחר.