ברוכים הבאים לפורום תמ"א 38

מנהל הפורום - משרד עו"ד גלזר ושות.

משרד עורכי הדין גלזר ושות' תל אביב, הינו משרד בוטיק בעל התמחות מיוחדת בתחום הנדל״ן, המציע לקהל לקוחותיו מגוון נרחב של שירותים משפטיים, מסחריים ועסקיים. 

המשרד הינו מהראשונים לעסוק בתחום "ההתחדשות העירונית" בכלל ותמ"א 38 על סוגיה השונים בפרט. למשרד ניסיון רב שנים בכל הקשור להוצאתם אל הפועל של עשרות רבות של פרויקטים מסוג זה ברחבי הארץ.     

נסיונו של המשרד הינו גם בליווי של חברות יזמיות הפועלות בתחום וגם בליווי בעלי דירות. הליווי שאנו מעניקים לבעלי הדירות הינו כולל ומקיף בכל ההיבטים המשפטיים, העסקיים והמיסויים לאורך כל שלבי הפרויקט. הרעיון שמנחה אותנו בליווי בעלי דירות הינו מחד, למקסם את התמורה אותה יקבלו בעלי הדירות מהיזם ומאידך, לשמור ולהבטיח את זכויותיהם של בעלי הדירות ללא פשרות, הכל תוך שמירה על כדאיותו הכלכלית של הפרוייקט ועל התכנות ביצועו.  

עו"ד ונוטריון אילן גלזר, השותף הבכיר ובעל המשרד, אשר באמתחתו למעלה מ 25 שנות ניסיון בתחום הנדל"ן במהלכן ליווה מאות רבות של עסקאות, הינו גם מרצה מוערך המעביר מגוון רחב של הרצאות העוסקות בניהול פרוייקטים נדל"ניים בארץ ובחו"ל, בנושאי תמ"א 38, תמ"א 38/2 (פינוי בינוי) וקבוצות רכישה.

סיכסוכים בבחירת עורכי דין לפרויקט
תגובה אחרונה 22 אפר 2018 09:22 ע"י חנה. 0 תגובות.
גרסה להדפסה
מיון:
הקודםהקודם הבאהבא
מחבר הודעות
חנה

--
22 אפר 2018 09:22
  • צטט
  • הגב
שלום רב,
אנחנו פרוייקט גדול של פינוי בינוי שזה כמו תמא 38 2 - כך הבנתי ויש לנו בעיה . אחרי האסיפה שעשה היזם הגיעו 2 עורגי דין משום מקום והתחילו להתחרות בינהם מי יחתים יותר דיירים. פנינו לעורך הדין תמ"א 38 בשם דורון תמיר שיש למשרדו ניסיון בפינוי בינוי באור יהודה והתחדשות עירונית וביקשנו שיסייע לנו אבל הוא הסביר לנו שאם לא נתארגן בעצמינו ונמנה נציגות מסודרת שתהיה לה סמכות לבחור את הצוות המקצועי שילוה את הדיירים אין לו ולמשרד שלו איך לסייע וכי זה רק יגביר את הבלאגן בפרוייקט. האם זה נגון שאם עורכי הדין יצליחו להחלים כל אחד חלק מהדיירם אנחנו נמצא את עצמנו תקועים מול שני עורכי דין שאנחנו בכלל אל רצינוי ולאנוכל להתקדם?

אם אפשר את התשובה גם למייל שלי אני אשמח . havaga59@hotmail.com


תגובה מהירה
toggle
  שם משתמש:
נושא:
גוף:
קוד אבטחה:
CAPTCHA image
Enter the code shown above in the box below

שלח
Active Forums 4.3

אין לראות במידע ובחומרים המפורסמים בפורום, לרבות התייחסות, תגובות, תשובות ופרסומי הנהלת הפורום משום ייעוץ משפטי ו/או תחליף לייעוץ משפטי, ו/או חוות דעת משפטית או מקצועית כלשהי. בכל מקרה יש להתייעץ עם עו"ד על מנת לקבל ייעוץ המותאם לנסיבות המיוחדות ולנתוני המקרה הספציפי וכל מקרה יש לבחון לגופו. אין בכתבה זו כדי ליצור יחסי עו"ד-לקוח בין הקוראים לבין הכותב או משרדו. אין להסתמך על מידע המפורסם בפורום לצורך קבלת החלטות כלשהן, לרבות בנושאים מקצועיים, משפטיים, קנייניים, תכנוניים, הנדסיים, אישיים או כספיים. אין לראות במידע המפורסם בפורום משום ייעוץ משפטי או מקצועי אחר.