ברוכים הבאים לפורום תמ"א 38

מנהל הפורום - משרד עו"ד גלזר ושות.

משרד עורכי הדין גלזר ושות' תל אביב, הינו משרד בוטיק בעל התמחות מיוחדת בתחום הנדל״ן, המציע לקהל לקוחותיו מגוון נרחב של שירותים משפטיים, מסחריים ועסקיים. 

המשרד הינו מהראשונים לעסוק בתחום "ההתחדשות העירונית" בכלל ותמ"א 38 על סוגיה השונים בפרט. למשרד ניסיון רב שנים בכל הקשור להוצאתם אל הפועל של עשרות רבות של פרויקטים מסוג זה ברחבי הארץ.     

נסיונו של המשרד הינו גם בליווי של חברות יזמיות הפועלות בתחום וגם בליווי בעלי דירות. הליווי שאנו מעניקים לבעלי הדירות הינו כולל ומקיף בכל ההיבטים המשפטיים, העסקיים והמיסויים לאורך כל שלבי הפרויקט. הרעיון שמנחה אותנו בליווי בעלי דירות הינו מחד, למקסם את התמורה אותה יקבלו בעלי הדירות מהיזם ומאידך, לשמור ולהבטיח את זכויותיהם של בעלי הדירות ללא פשרות, הכל תוך שמירה על כדאיותו הכלכלית של הפרוייקט ועל התכנות ביצועו.  

עו"ד ונוטריון אילן גלזר, השותף הבכיר ובעל המשרד, אשר באמתחתו למעלה מ 25 שנות ניסיון בתחום הנדל"ן במהלכן ליווה מאות רבות של עסקאות, הינו גם מרצה מוערך המעביר מגוון רחב של הרצאות העוסקות בניהול פרוייקטים נדל"ניים בארץ ובחו"ל, בנושאי תמ"א 38, תמ"א 38/2 (פינוי בינוי) וקבוצות רכישה.

תשלומי ארנונה בתקופת הבניה
תגובה אחרונה 01 אפר 2018 19:18 ע"י עו"ד אילן גלזר - מנהל הפורום. 1 תגובות.
גרסה להדפסה
מיון:
הקודםהקודם הבאהבא
מחבר הודעות
ראובן

--
27 מרץ 2018 18:22
  • צטט
  • הגב
שלום
במהלך ביצוע פרוייקט תמ"א38 בבניין יש שלב שלא ניתן לגור בדירות בגלל היקף הבניה, ואיכות חיים שנפגעת בגין רעשים אבק ותנועת כילים ועובדים במתחם
האפשרות לעבור דירה לשכירות במקום חילופי היא פיתרון
השאלה ה נשאלת האם בתקופת הבניה בבניין יש פטור מארנונה, מה צריך לעשות בכדי לקבל פטור
האם בעת מכירה הטל מס שבח יוטל במלואו
אשמח ל"הארת" הנושא
בברכה
ראובן
עו"ד אילן גלזר - מנהל הפורום

--
01 אפר 2018 19:18
  • צטט
  • הגב
ראובן שלום רב,
ישנן שתי דרכים להתמודד עם סוגיית הארנונה.
הראשונה, להכריז על הדירה ככזו שאינה ראויה למגורים כשלצורך כך היא צריכה להיות מנותקת ממערכות החשמל והמים ויש להוכיח כי הדירה אמנם אינה ראויה למגורים, כשאז אין חיוב בארנונה כל עוד היא אינה ראויה למגורים;
השניה, לבקש פטור עבור נכס ריק כשאז הפטור הוא חד פעמי לאותו מחזיק בדירה והוא מוגבל לתקופה של 6 חודשים בלבד.
מס השבח החל בעת מכירת דירת מגורים (דירה שאינה דירת מגורים יחידה כפי שהיא מוגדרת בחוק מיסוי מקרקעין), הינו מס השבח הרגיל הלוקח בחשבון את תאריך רכישת הדירה המקורית ואת שווי רכישת הדירה המקורית. הדבר נכון הן בפרוייקט חיזוק ותוספות בניה והן בפרוייקט של הריסה ובניה מחדש.

בברכה,

אילן גלזר, עו|ד
משרד עו"ד גלזר ושות' – הנהלת הפורום, ניתן לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל Headoffice@glaser-law.co.il ובטלפון: 03-6114920.
* אין לראות באמור ייעוץ משפטי


תגובה מהירה
toggle
  שם משתמש:
נושא:
גוף:
קוד אבטחה:
CAPTCHA image
Enter the code shown above in the box below

שלח
Active Forums 4.3

אין לראות במידע ובחומרים המפורסמים בפורום, לרבות התייחסות, תגובות, תשובות ופרסומי הנהלת הפורום משום ייעוץ משפטי ו/או תחליף לייעוץ משפטי, ו/או חוות דעת משפטית או מקצועית כלשהי. בכל מקרה יש להתייעץ עם עו"ד על מנת לקבל ייעוץ המותאם לנסיבות המיוחדות ולנתוני המקרה הספציפי וכל מקרה יש לבחון לגופו. אין בכתבה זו כדי ליצור יחסי עו"ד-לקוח בין הקוראים לבין הכותב או משרדו. אין להסתמך על מידע המפורסם בפורום לצורך קבלת החלטות כלשהן, לרבות בנושאים מקצועיים, משפטיים, קנייניים, תכנוניים, הנדסיים, אישיים או כספיים. אין לראות במידע המפורסם בפורום משום ייעוץ משפטי או מקצועי אחר.