ברוכים הבאים לפורום תמ"א 38

מנהל הפורום - משרד עו"ד גלזר ושות.

משרד עורכי הדין גלזר ושות' תל אביב, הינו משרד בוטיק בעל התמחות מיוחדת בתחום הנדל״ן, המציע לקהל לקוחותיו מגוון נרחב של שירותים משפטיים, מסחריים ועסקיים. 

המשרד הינו מהראשונים לעסוק בתחום "ההתחדשות העירונית" בכלל ותמ"א 38 על סוגיה השונים בפרט. למשרד ניסיון רב שנים בכל הקשור להוצאתם אל הפועל של עשרות רבות של פרויקטים מסוג זה ברחבי הארץ.     

נסיונו של המשרד הינו גם בליווי של חברות יזמיות הפועלות בתחום וגם בליווי בעלי דירות. הליווי שאנו מעניקים לבעלי הדירות הינו כולל ומקיף בכל ההיבטים המשפטיים, העסקיים והמיסויים לאורך כל שלבי הפרויקט. הרעיון שמנחה אותנו בליווי בעלי דירות הינו מחד, למקסם את התמורה אותה יקבלו בעלי הדירות מהיזם ומאידך, לשמור ולהבטיח את זכויותיהם של בעלי הדירות ללא פשרות, הכל תוך שמירה על כדאיותו הכלכלית של הפרוייקט ועל התכנות ביצועו.  

עו"ד ונוטריון אילן גלזר, השותף הבכיר ובעל המשרד, אשר באמתחתו למעלה מ 25 שנות ניסיון בתחום הנדל"ן במהלכן ליווה מאות רבות של עסקאות, הינו גם מרצה מוערך המעביר מגוון רחב של הרצאות העוסקות בניהול פרוייקטים נדל"ניים בארץ ובחו"ל, בנושאי תמ"א 38, תמ"א 38/2 (פינוי בינוי) וקבוצות רכישה.

בדיקת יתכנות לפרויקט תמא 38
תגובה אחרונה 20 מרץ 2018 19:56 ע"י עו"ד אילן גלזר - מנהל הפורום. 1 תגובות.
גרסה להדפסה
מיון:
הקודםהקודם הבאהבא
מחבר הודעות
משה

--
16 פבר 2018 12:32
  • צטט
  • הגב
לעו"ד אילן גלזר שלום,

אני גר ברח דב הוז בפתח תקוה, בניין בן 4 קומות 12 דיירים. בנין משנת 1976. הבעיה שלנו היא 2 הדירות בקומה 4 שהגג שייך להן ויש להם זכויות בניה על הגג (הם בנו חדרים) הבנתי שללכת לתמא 38 לבד זה בלתי אפשרי ולכן יזמתי פגישה עם נציגות הבנין השכן והם גילו ענין רב להכנס לפרויקט משותף (בעבר הם כבר ניסו וזה לא צלח מסיבות שונות) הבנין השכן הוא גם 4 קומות 12 דיירים עם גגות חופשיים.

אמה מה? יש לנו קאטץ 'קטן' בין המגרשים שלנו מפריד שביל עירוני של 3 מ' שאגב נגרע מן המגרשים שלנו בזמן ביצוע תכנית הפרצלציה וחשבתי שהפתרון של השביל הזה במסגרת הפרוייקט הוא להשקיע אותו מתחת לאדמה.

בשיחות שהיו לי עם מספר יזמים של תמא 38 הם אמרו שהרשויות לא יאפשרו את החיבור בין 2 המגרשים וגם ציינו שהגגות הפרטיים הם בעיה רצינית (זאת ידעתי).

שאלתי:
האם במסגרת תוכנית תמא 38 הרשויות לא מחויבות לבוא לקראת בעלי דירות ולאפשר להתגבר על 'מיכשול' השביל כדי לתת לנו את מירב זכויות הבניה כדי להוציא פרויקט כלכלי ליזם? הרי יש להם ענין שאנו נחזק את הבנין שלנו מפני רעידות אדמה ונוסיף ממדים?


בברכה
משה
עו"ד אילן גלזר - מנהל הפורום

--
20 מרץ 2018 19:56
  • צטט
  • הגב
ראה תשובתי
משרד עו"ד גלזר ושות' – הנהלת הפורום, ניתן לפנות אלינו באמצעות הדוא"ל Headoffice@glaser-law.co.il ובטלפון: 03-6114920.
* אין לראות באמור ייעוץ משפטי


תגובה מהירה
toggle
  שם משתמש:
נושא:
גוף:
קוד אבטחה:
CAPTCHA image
Enter the code shown above in the box below

שלח
Active Forums 4.3

אין לראות במידע ובחומרים המפורסמים בפורום, לרבות התייחסות, תגובות, תשובות ופרסומי הנהלת הפורום משום ייעוץ משפטי ו/או תחליף לייעוץ משפטי, ו/או חוות דעת משפטית או מקצועית כלשהי. בכל מקרה יש להתייעץ עם עו"ד על מנת לקבל ייעוץ המותאם לנסיבות המיוחדות ולנתוני המקרה הספציפי וכל מקרה יש לבחון לגופו. אין בכתבה זו כדי ליצור יחסי עו"ד-לקוח בין הקוראים לבין הכותב או משרדו. אין להסתמך על מידע המפורסם בפורום לצורך קבלת החלטות כלשהן, לרבות בנושאים מקצועיים, משפטיים, קנייניים, תכנוניים, הנדסיים, אישיים או כספיים. אין לראות במידע המפורסם בפורום משום ייעוץ משפטי או מקצועי אחר.