חיים רבנסרי משרד עורכי דיןחיים רבנסרי משרד עורכי דין הינו משרד בוטיק העוסק בתחום דיני המקרקעין, בדין האזרחי ובתחום המסחרי. 
  צוות המשרד מייצג לקוחות בכול סוגי הערכאות המשפטיות, ומעניק ייעוץ משפטי רחב ללקוחותיו.   בין לקוחות הנמשרד נמנות חברות בנייה רבות, והמשרד מלווה קבוצות בתחומי המקרקעין השונים, מרכישת הנכס ועד למכירתו, בניית מבנים וכן הליכי התחדשות העירונית (תמ"א 38, פינוי ובינוי).     כמו כן, המשרד מלווה חברות משלב גיבוש הרעיון העסקי, הכנת הסכם המייסדים, פתיחת חברה וסיפוק שירותי ייעוץ משפטי במהלך פעילותה של החברה.    כמו כן, לעו"ד חיים רבנסרי ידע רב  בתחום הנאמנויות, מפתיחת הנאמנות ועד ניהולה השוטף. המשרד מחזיק במספר נאמנויות ומספק פתרונות מגוונים ליוצרי הנאמנויות ולנהנים, תוך כדי אמינות ומקצועיות רבה.
טלפון050-9693037
דוא"לleads@psakdin.co.il

תמ"א 38, מתחילים באתר המרכזי

מעוניינים להתחיל בתהליך תמ"א 38 בבניין שלכם או לקבל הצעות מחברות נוספות?

השאירו פרטים ואנחנו נשתדל להעביר לחברות מתאימות, ללא כל עלות מצדכם.  כדאי להבין שלא כל בניין מתאים לכל היזמים, בניין שמוגדר אצל אחד כ"לא כלכלי" יכול להיות "יהלום" אצל אחר. גם הזמן משחק תפקיד ובניין או ישוב שאינם אטרקטיביים בזמן מסוים יכולים להפוך למאד מבוקשים עקב שינויים ברגולציה, במחירי הנדל"ן ועוד.

אנחנו באתר המרכזי עושים כל מאמץ למצוא את הגורם המתאים שיטפל בכל בניין הרשום במאגר שלנו, לא תמיד זה קורה מעכשיו לעכשיו אבל אנחנו רצים למרחקים ארוכים...

* שדה חובה