גיא הרשקוביץ עו"ד, בורר, מגשר ונוטריוןמשרד העוסק בתחום האזרחי-מסחרי וכולל מס' מחלקות: מחלקת נדל"ן ומקרקעין: דיני קניין/ מקרקעין ותיווך מקרקעין, ייצוג ועריכת חוזים לסוגיהם ויזמות נדל"ן. מחלקה מסחרית: חוזים מסחריים, קניין רוחני, חברות ושותפויות, רישוי עסקים דיני מיסים וליטיגציה מסחרית (ייצוג בתיקים מסחריים בערכאות משפטיות). מחלקת אזרחית: ייצוג וניהול תיקים במשפט עבודה, דיני ירושה וצוואות. כמו כן, המשרד עוסק במציאת אלטרנטיבות מעשיות ומהירות יותר מניהול הליכים משפטיים באמצעות ניהול מו"מ, גישור ובוררות וזאת מתוך אמונה שאלו הדרכים היעילות יותר למציאת פתרון ראוי.
נדל"ן, מקרקעין ותיווך מקרקעין משרדנו מספק מגוון של שירותים הקושרים בטיפול וליווי צמוד בכל הקשור לחוזי מכר/רכישה של נכסים שונים כגון, דירות, בניינים, משרדים, מגרשים ושטחי מסחר. למשרדנו ניסיון רב בעריכת חוזי שכירות וחכירה, חוזי רשות וליווי יזמים בתחום הנדל"ן. כמו כן, משרדנו מספק שירותים בתחום ניהול וייצוג בתביעות משפטיות בענייני מקרקעין, לרבות ליקויי בנייה, תכנון ובנייה ותביעות קבלנים. משרדנו אף מתמחה בדיני תיווך מקרקעין, מייעץ ומייצג מתווכים ואזרחים כאחד, במחלוקות המתעוררות ביניהם בנוגע להתחייבויות הדדיות של כל אחד מהצדדים כלפי משנהו. החזון משרד עורכי הדין הרשקוביץ ושות' הינו משרד "בוטיק" אשר שם לו למטרה להעניק ללקוח את השירות המקצועי והטוב ביותר תוך בניית יחסי עבודה המבוססים על אמון ויושרה. החל מיום הווסדו ועד היום המשרד נמצא בתנופה וצמיחה ומשרת מגוון רחב של לקוחות מרוצים, גדולים כקטנים. יחד עם זאת, משרדנו מתחייב להמשיך ולהקפיד על מתן שירות אישי ומקצועי תוך הקשבה לצרכיו הייחודיים של הלקוח וענייניו. עורכי הדין המטפלים בתיק דואגים להיות זמינים וקשובים ולתת ייעוץ עניני ושוטף כדי לסייע ללקוח להבין ולבחור בטוב ביותר עבורו. צוות המשרד ישמח לעמוד לרשותכם בכל עת.
טלפון0559779422
דוא"לleads@psakdin.co.il
פקס03-6207771

תמ"א 38, מתחילים באתר המרכזי

מעוניינים להתחיל בתהליך תמ"א 38 בבניין שלכם או לקבל הצעות מחברות נוספות?

השאירו פרטים ואנחנו נשתדל להעביר לחברות מתאימות, ללא כל עלות מצדכם.  כדאי להבין שלא כל בניין מתאים לכל היזמים, בניין שמוגדר אצל אחד כ"לא כלכלי" יכול להיות "יהלום" אצל אחר. גם הזמן משחק תפקיד ובניין או ישוב שאינם אטרקטיביים בזמן מסוים יכולים להפוך למאד מבוקשים עקב שינויים ברגולציה, במחירי הנדל"ן ועוד.

אנחנו באתר המרכזי עושים כל מאמץ למצוא את הגורם המתאים שיטפל בכל בניין הרשום במאגר שלנו, לא תמיד זה קורה מעכשיו לעכשיו אבל אנחנו רצים למרחקים ארוכים...

* שדה חובה