הפלר משרד עורכי דיןמשרד עורכי דין הפלר, הינו אחד המשרדים הידועים והוותיקים בחיפה, העוסק בדיני מקרקעין, קניין רוחני, משפט מסחרי, דיני עבודה, אגודות שיתופיות והרחבות קהילתיות.
המשרד הוקם ע"י ראובן (רוברט) הפלר ז"ל בתחילת שנות החמישים של האלף הקודם וממוקם מאז ועד היום בדרך העצמאות 57, חיפה. בנו של ראובן, עו"ד מאיר הפלר ז"ל, המשיך בעקבותיו והשלים לימודיו באוניברסיטה העברית בירושלים בשנת 1977 כאשר שנה קודם לכן עבר בהצלחה לימודי תואר ראשון בכלכלה ויחסים בינלאומיים. לאחר פטירתו של ראובן הפלר בשנת 1979, בנו מאיר המשיך הדרך שהתווה אביו במשרד. תחת שרביטו של מאיר, המשרד התרחב לתחומים נוספים, שנוצרו על רקע הכרויותיו של מאיר הפלר בחטיבת הצנחנים עם אנשי ההתיישבות העובדת – אנשי המושב והקיבוץ. בתחילת פעילותו עסק מאיר הפלר בדיני נזיקין, מקרקעין ואגודות שיתופיות ובמשך השנים התרחב המשרד לעסוק במשפט המסחרי לסוגיו – הקמת שותפויות, חברות, ייזום ורכישת נכסי נדל"ן בארץ ובחו"ל, טיפול בעזבונות ופתרון סכסוכי ירושה מסובכים וזאת מבלי להזניח את הבסיס – נדל"ן למגורים, לעסקים ולמסחר והטיפול באגודות שיתופיות רבות. בשנת 2010 הלך לעולמו בטרם עת עו"ד מאיר הפלר ז"ל ובנו, עו"ד איתי הפלר נכנס לנעליו.
טלפון0509997098
דוא"לleads@psakdin.co.il

תמ"א 38, מתחילים באתר המרכזי

מעוניינים להתחיל בתהליך תמ"א 38 בבניין שלכם או לקבל הצעות מחברות נוספות?

השאירו פרטים ואנחנו נשתדל להעביר לחברות מתאימות, ללא כל עלות מצדכם.  כדאי להבין שלא כל בניין מתאים לכל היזמים, בניין שמוגדר אצל אחד כ"לא כלכלי" יכול להיות "יהלום" אצל אחר. גם הזמן משחק תפקיד ובניין או ישוב שאינם אטרקטיביים בזמן מסוים יכולים להפוך למאד מבוקשים עקב שינויים ברגולציה, במחירי הנדל"ן ועוד.

אנחנו באתר המרכזי עושים כל מאמץ למצוא את הגורם המתאים שיטפל בכל בניין הרשום במאגר שלנו, לא תמיד זה קורה מעכשיו לעכשיו אבל אנחנו רצים למרחקים ארוכים...

* שדה חובה