הפלר משרד עורכי דיןמשרד עורכי דין הפלר, הינו אחד המשרדים הידועים והוותיקים בחיפה, העוסק בדיני מקרקעין, קניין רוחני, משפט מסחרי, דיני עבודה, אגודות שיתופיות והרחבות קהילתיות.
המשרד הוקם ע"י ראובן (רוברט) הפלר ז"ל בתחילת שנות החמישים של האלף הקודם וממוקם מאז ועד היום בדרך העצמאות 57, חיפה. בנו של ראובן, עו"ד מאיר הפלר ז"ל, המשיך בעקבותיו והשלים לימודיו באוניברסיטה העברית בירושלים בשנת 1977 כאשר שנה קודם לכן עבר בהצלחה לימודי תואר ראשון בכלכלה ויחסים בינלאומיים. לאחר פטירתו של ראובן הפלר בשנת 1979, בנו מאיר המשיך הדרך שהתווה אביו במשרד. תחת שרביטו של מאיר, המשרד התרחב לתחומים נוספים, שנוצרו על רקע הכרויותיו של מאיר הפלר בחטיבת הצנחנים עם אנשי ההתיישבות העובדת – אנשי המושב והקיבוץ. בתחילת פעילותו עסק מאיר הפלר בדיני נזיקין, מקרקעין ואגודות שיתופיות ובמשך השנים התרחב המשרד לעסוק במשפט המסחרי לסוגיו – הקמת שותפויות, חברות, ייזום ורכישת נכסי נדל"ן בארץ ובחו"ל, טיפול בעזבונות ופתרון סכסוכי ירושה מסובכים וזאת מבלי להזניח את הבסיס – נדל"ן למגורים, לעסקים ולמסחר והטיפול באגודות שיתופיות רבות. בשנת 2010 הלך לעולמו בטרם עת עו"ד מאיר הפלר ז"ל ובנו, עו"ד איתי הפלר נכנס לנעליו. במשרד הסתופפו בין השנים מתמחים ועורכי דין לא מעטים, כאשר רבים מהם צמחו והקימו משרדים מצליחים משלהם ואף שתיים מהן מונו לשופטות בבית המשפט. צוות המשרד: עורך דין איתי הפלר נולד בשנת 1977 בירושלים בעת שאביו מאיר התמחה בבית המשפט העליון – בחדריהם של השופטים בכור וויתקון. איתי הוא בנם של מאיר ומלי הפלר. גדל בשכונת נוה שאנן בחיפה ושם מתגורר גם כיום. משנת 1995 ועד שנת 1999 שרת בצה"ל: בחטיבת הצנחנים בגדוד 202, כמו גם כקצין בדוכיפת ובהדרכת סיירות החיר והשריון. משרת עד היום בפלסר מילואים בדרגת סרן. בוגר הפקולטה למשפטים באוניברסיטה חיפה שנת 2003, שם גם קיבל תואר B.Sc. במדעי המחשב. בשנת 2004 החל לעבוד כעורך דין במשרד אביו, מאיר הפלר ז"ל. במסגרת עבודתו מתמחה איתי בכל תחומי המשרד, אולם מתמקד הוא בנדל"ן לרבות מיסוי מקרקעין, משפט מסחרי ובעיקר קניין רוחני. בעל רישיון נוטריון. נשוי לד"ר סיון הירש – הפלר בעלת דוקטורט במדעי המדינה מרצה וחוקרת בבינתחומי בהרצליה ואביהם של איתמר ויותם. עורכת דין מירב פלח-לב נולדה בשנת 1970 בפתח תקוה. ביתם של חיים ולידיה פלח. מתגוררת כיום בקרית חרושת (קרית טבעון). משנת 1988 ועד שנת 1991 שרתה בצה"ל כמדריכת חבלה, מ"מ טירוניות וקצינת חבלה. בוגרת תואר ראשון (במשפטים ובמנהל עסקים) המרכז המשפטי בהרצליה הידוע כמרכז הבין-תחומי בהנהלתו של פרופ' רייכמן. מתמחה בדיני עבודה, מקרקעין, מגשרת מוסמכת ומרצה למשפטנים צעירים במכללת אורנים. יועצת ומאמנת אישית (קואוצ'רית). נשואה לירון לב ואימם של יואב, אסף ונגה.
טלפון0509997098
דוא"לleads@psakdin.co.il

תמ"א 38, מתחילים באתר המרכזי

מעוניינים להתחיל בתהליך תמ"א 38 בבניין שלכם או לקבל הצעות מחברות נוספות?

      מלאו את הטופס או התקשרו 24/7 לטלפון 03-9411862          

השאירו פרטים ואנחנו נשתדל להעביר לחברות מתאימות, ללא כל עלות מצדכם.  כדאי להבין שלא כל בניין מתאים לכל היזמים, בניין שמוגדר אצל אחד כ"לא כלכלי" יכול להיות "יהלום" אצל אחר. גם הזמן משחק תפקיד ובניין או ישוב שאינם אטרקטיביים בזמן מסוים יכולים להפוך למאד מבוקשים עקב שינויים ברגולציה, במחירי הנדל"ן ועוד.

אנחנו באתר המרכזי עושים כל מאמץ למצוא את הגורם המתאים שיטפל בכל בניין הרשום במאגר שלנו, לא תמיד זה קורה מעכשיו לעכשיו אבל אנחנו רצים למרחקים ארוכים...

* שדה חובה