חיים פרטוש משרד עורכי דיןחיים פרטוש משרד עורכי דין הינו משרד בוטיק נדל"ני העוסק בתחום המקרקעין, מיסוי מקרקעין ותכנון ובנייה.
לעו"ד ומגשר חיים פרטוש ידע מעמיק וניסיון מגוון בתחום החולש על מגוון סוגי עסקאות כדוגמת פרויקטים של התחדשות עירונית, עסקאות מכר, עסקאות קומבינציה שינויי ייעוד, ליווי בנושאי תכנון ובנייה, מיסוי מקרקעין ועוד. משרדנו מייצג מגוון רחב של לקוחות דוגמת אנשים פרטיים שמבצעים את העסקה הראשונה שלהם, לקוחות חוזרים, יזמים וחברות. משרדנו מלווה את לקוחותיו בכל צעד ושעל, החל משלב בחינת העסקה לרבות, השלכות מסחריות והשלכות מס, ועד לביצועה המלא והמושלם באופן בו יתאפשר בידיהם למצות את המירב ממנה. ​משרד חיים פרטוש עורכי דין ישמח ללוות אתכם ולמצוא עבורכם את הפתרון המלא והמקיף לצרכים המשפטיים שלכם, תוך הסתכלות על התמונה הגדולה, ובהתייחס באופן פרטני למורכבות העסקה שברצונכם לבצע. דיני מקרקעין עסקאות מקרקעין הינן רבות ומגוונות ולכל אחת מהן המאפיינים הייחודים לה. היכולת ללוות עסקאות מקרקעין דורשת ידע מעמיק והכרת החוק, ניסיון בייצוג צדדים שונים, הכרת דיני המס הקשורים כמו גם נושאי תכנון ובנייה. לעו"ד ומגשר חיים פרטוש ניסיון מגוון בייצוג וליווי עסקאות נדל"ן לסוגיהן, החל מרכישת הדירה הראשונה שלכם ועד לפרויקטים מורכבים כגון פינוי בינוי, שינוי ייעוד וקומבינציה. התחדשות עירונית התחדשות עירונית כוללת בתוכה פרויקטים מסוג פינוי-בינוי, בינוי-פינוי, תמ"א 38 על תיקוניה ועיבוי בינוי. לעו"ד ומגשר חיים פרטוש ידע נרחב ומשמעותי כמו גם ניסיון מעשי ומוכח בתחום ההתחדשות העירונית, הן בליווי וייצוג בעלי זכויות והן בליווי וייצוג יזמים וחברות. ניסיון זה מקנה לעו"ד חיים פרטוש נקודת מבט כוללת ויכולת למקסם את חלקם של לקוחות המשרד בפרויקט. מייסד המשרד עו"ד ומגשר חיים פרטוש עו"ד ומגשר חיים פרטוש בעל תואר ראשון במשפטים (LL.B) מאוניברסיטת תל אביב, ומשמש כחבר מן המניין בועדת המקרקעין ובוועדת התכנון והבנייה של לשכת עורכי הדין. לעו"ד ומגשר חיים פרטוש ידע וניסיון רב בתחום דיני המקרקעין, בדגש על תחום ההתחדשות העירונית, כמו גם בייצוג וליווי עסקאות מכר נדל"ן יד ראשונה ושנייה, ועד לעסקאות מקרקעין מורכבות כגון קומבינציה ושינויי ייעוד, לרבות בתחום מיסוי מקרקעין ודיני התכנון והבנייה.
טלפון0509997044
דוא"לleads@psakdin.co.il
פקס053-6811109

תמ"א 38, מתחילים באתר המרכזי

מעוניינים להתחיל בתהליך תמ"א 38 בבניין שלכם או לקבל הצעות מחברות נוספות?

השאירו פרטים ואנחנו נשתדל להעביר לחברות מתאימות, ללא כל עלות מצדכם.  כדאי להבין שלא כל בניין מתאים לכל היזמים, בניין שמוגדר אצל אחד כ"לא כלכלי" יכול להיות "יהלום" אצל אחר. גם הזמן משחק תפקיד ובניין או ישוב שאינם אטרקטיביים בזמן מסוים יכולים להפוך למאד מבוקשים עקב שינויים ברגולציה, במחירי הנדל"ן ועוד.

אנחנו באתר המרכזי עושים כל מאמץ למצוא את הגורם המתאים שיטפל בכל בניין הרשום במאגר שלנו, לא תמיד זה קורה מעכשיו לעכשיו אבל אנחנו רצים למרחקים ארוכים...

* שדה חובה