נורית מנחם-עו"דהמשרד עוסק בתחומים: תמ"א 38.
"כל עושר בר קיימא נובע מהעשרת אחרים בדרך מסוימת... " (בראיין טרייסי) משרד עו"ד נורית מנחם פועל מתוך עוצמה, תעוזה, יושרה ופרפקציוניזם בכל תחום ותחום בעולם המשפט ובכל תיק ותיק תוך שיתוף פעולה, שקיפות ואמונה כי כל אדם ראוי לייצוג הולם, מקצועי ואמין" זו האמונה וזהו החזון ונקודת הפתיחה במשרד עו"ד נורית מנחם. משרד עו"ד נורית מנחם הינו משרד בוטיק איכותי, ייחודי, צעיר ודינמי ובמילים פשוטות: קטן בגודלו וגדול באיכות שירותיו! גדולת המשרד היא בהבנה מעמיקה של צרכי הלקוח, תרבות משמעת, מענה מהיר ויעיל לצרכי הלקוח תוך שימת דגש על מציאת פיתרונות יצירתיים, חדשניים ובעיקר חוסכי כסף וזמן ללקוח היות ומצב מנצח הוא, בין היתר, מצב שבו הזמן חשוב ללקוח כמו גם למשרד, ושוב TIME IS MONEY ! משרד עו"ד נורית מנחם מתמקד במשפט אזרחי פרטי ואזרחי מסחרי ומטפל בתחומים רבים ומגוונים ובין היתר: עו"ד לייצוג בבתי משפט בכל רחבי הארץ עו"ד לדיני עבודה עו"ד למקרקעין ונדל"ן עו"ד להוצאה לפועל עו"ד לאישות ומשפחה עו"ד לירושות וצוואות עו"ד ללשון הרע והגנת הפרטיות עו"ד לדיני חברות עו"ד לגישור ויישוב סכסוכים עו"ד לייעוץ שוטף - ריטיינר עו"ד למתן חוות דעת משפטיות משרד עו"ד נורית מנחם מייחס חשיבות רבה להשגת מטרות הלקוח ברמה עסקית והאישית באופן יעיל ובלתי מתפשר וזאת, בין היתר, גם בשיתוף פעולה מלא עם הלקוח ושקיפות מלאה בהיבט המשפטי. המשרד הוקם ע"י עורכת דין נורית מנחם אשר עוסק בנוסף בגישור עסקי ומשפטי אשר בנקודות השקה של תחומים אלו יחד עם עולם המשפט יוצרים מענה מושלם, מקצועי ויעיל ללקוח בכל ההיבטים.
טלפון0509992357
דוא"לleads@psakdin.co.il

תמ"א 38, מתחילים באתר המרכזי

מעוניינים להתחיל בתהליך תמ"א 38 בבניין שלכם או לקבל הצעות מחברות נוספות?

השאירו פרטים ואנחנו נשתדל להעביר לחברות מתאימות, ללא כל עלות מצדכם.  כדאי להבין שלא כל בניין מתאים לכל היזמים, בניין שמוגדר אצל אחד כ"לא כלכלי" יכול להיות "יהלום" אצל אחר. גם הזמן משחק תפקיד ובניין או ישוב שאינם אטרקטיביים בזמן מסוים יכולים להפוך למאד מבוקשים עקב שינויים ברגולציה, במחירי הנדל"ן ועוד.

אנחנו באתר המרכזי עושים כל מאמץ למצוא את הגורם המתאים שיטפל בכל בניין הרשום במאגר שלנו, לא תמיד זה קורה מעכשיו לעכשיו אבל אנחנו רצים למרחקים ארוכים...

* שדה חובה