רם שרון משרד עו"דהמשרד עוסק בתחומים: תמ"א 38.
משרד עו"ד רם שרון הוקם בשנת 2004 ומעניק שירותיו בכל הארץ – ללקוחות פרטיים, לבעלי עסקים, לרשויות מקומיות ועוד. במשרדי כל עניין ועניין זוכה לטיפול מקצועי, יסודי ובכובד ראש הראוי לו, שכן אני מאמין שאנו לא מטפלים ב"תיקים" אלא בבני אדם, וחובה עליי לשרתם במקצועיות ובאדיבות רבה. בסופו של יום, הגורם האנושי, היחס האישי ושכר הטרחה ההוגן הינם בראש סדר החשיבות מבחינתי – ועובדה היא כי רבים מלקוחותיי שבים וחוזרים, וממליצים לבני משפחתם וחברים. המשרד מספק מענה ללקוחותיו בתחומים הבאים: מקרקעין (מכירה, קנייה, שכירות, טאבו, תמ"א 38): המשרד עוסק בעריכת חוזים למכירה או קנייה של דירת מגורים / נכס מסחרי, ייצוג בחוזה קנייה של דירה מקבלן, ייצוג בעלי דירות בפרויקט תמ"א 38, הסכמי שכירות, העברה בטאבו של דירה מהורים לילדיהם, וכיוצ"ב. תביעות פינוי: המשרד עוסק במתן טיפול משפטי מלא לבעלי דירות ששוכריהן מסרבים לפנות את הדירה. לקוחות המשרד זוכים לליווי משפטי מיומן ומקצועי לכל אורך ההליך המשפטי, עד לפינוי השוכר והשבת החזקה בדירה ללקוח. מייסד המשרד עו"ד רם שרון תעודות והסמכות בוגר תואר ראשון (LL.B) במשפטים חבר לשכת עורכי הדין בישראל מאז 2003 חבר ועדת ערר לארנונה עסקים בעיר יבנה מאז 2009 משרד עו"ד רם שרון חרט על דגלו מתן יחס ושירות אישי לכל לקוח וטיפול מעמיק ויסודי בפתרון כל בעיה משפטית שעולה על שולחנו. אנו כאן בשבילכם, נשמח לייעץ לכם בכל נושא משפטי.
טלפון0508004826
דוא"לleads@psakdin.co.il
פקס072-2513669

תמ"א 38, מתחילים באתר המרכזי

מעוניינים להתחיל בתהליך תמ"א 38 בבניין שלכם או לקבל הצעות מחברות נוספות?

השאירו פרטים ואנחנו נשתדל להעביר לחברות מתאימות, ללא כל עלות מצדכם.  כדאי להבין שלא כל בניין מתאים לכל היזמים, בניין שמוגדר אצל אחד כ"לא כלכלי" יכול להיות "יהלום" אצל אחר. גם הזמן משחק תפקיד ובניין או ישוב שאינם אטרקטיביים בזמן מסוים יכולים להפוך למאד מבוקשים עקב שינויים ברגולציה, במחירי הנדל"ן ועוד.

אנחנו באתר המרכזי עושים כל מאמץ למצוא את הגורם המתאים שיטפל בכל בניין הרשום במאגר שלנו, לא תמיד זה קורה מעכשיו לעכשיו אבל אנחנו רצים למרחקים ארוכים...

* שדה חובה