יוסף שקד משרד עורכי דין ורו"חהמשרד עוסק בתחומים: תמ"א 38, תכנון ובניה, פינוי בינוי.
משרד עו"ד יוסף שקד עורכי דין הוקם בשנת 2005 ע"י עו"ד –רו"ח יוסף שקד שהינו בעל וותק של 15 שנים כעו"ד ו- 24 שנים כרו"ח. המשרד עוסק בתחומים: ייצוג רשויות מקומיות ותאגידי מים במיסוי מוניציפאלי ובכלל זה היטלי פיתוח, היטלי השבחה, ארנונה ותעריפי מים. ייצוג חברות גדולות במיזמי תכנון, בניה ועסקאות נדל"ן. מיסוי עירוני מיסוי נדל"ן מיסים נדל"ן תמ"א 38 תכנון ובניה הפקעת קרקעות דיני מקרקעין ליווי עסקי ליווי מיזמי סטארטאפ פינוי בינוי מייסד המשרד עו"ד יוסף שקד תעודות והסמכות: בעל רישיון רו"ח C.P.A משנת 1991 בעל רישיון עו"ד משנת 2000 בעל תואר בכלכלה וחשבונאות ותואר במשפטים LL.B חבר ועדת מיסוי של לשכת עו"ד תפקידים שעו"ד יוסף שקד נטל בהם חלק: חבר ומתנדב באגודה לזכויות החולה משרד עו"ד יוסף שקד חרט על דיגלו מתן יחס ושירות אישי לכל לקוח וטיפול מעמיק ויסודי בפתרון כל בעיה משפטית שעולה על שולחנו. אנו כאן בשבילכם, נשמח לייעץ לכם בכל נושא משפטי.
טלפון0509697234
דוא"לleads@psakdin.co.il
פקס03-6544413

תמ"א 38, מתחילים באתר המרכזי

מעוניינים להתחיל בתהליך תמ"א 38 בבניין שלכם או לקבל הצעות מחברות נוספות?

      מלאו את הטופס או התקשרו 24/7 לטלפון 03-9411862          

השאירו פרטים ואנחנו נשתדל להעביר לחברות מתאימות, ללא כל עלות מצדכם.  כדאי להבין שלא כל בניין מתאים לכל היזמים, בניין שמוגדר אצל אחד כ"לא כלכלי" יכול להיות "יהלום" אצל אחר. גם הזמן משחק תפקיד ובניין או ישוב שאינם אטרקטיביים בזמן מסוים יכולים להפוך למאד מבוקשים עקב שינויים ברגולציה, במחירי הנדל"ן ועוד.

אנחנו באתר המרכזי עושים כל מאמץ למצוא את הגורם המתאים שיטפל בכל בניין הרשום במאגר שלנו, לא תמיד זה קורה מעכשיו לעכשיו אבל אנחנו רצים למרחקים ארוכים...

* שדה חובה