צביה דותן סטרנס עו"דהמשרד עוסק בתחומים: פינוי בינוי, תמ"א 38.
משרד עו"ד ונוטריון צביה דותן סטרנס ממוקם בלב ת"א מזה כ- 25 שנים והוקם במטרה להעניק ללקוחותינו את פתרונות עריכת הדין, הגישור והנוטריון תחת קורת גג אחת. משרד עו"ד צביה דותן-סטרנס מעניק שירות בתחומים: שירותים נוטריונים אימות חתימה אישור צוואה תצהיר נוטריוני יפוי כוח אישור הסכם ממון אישור אפוסטיל אישור חיים אישור העתק נאמן למקור תרגום נוטריוני למשרד עו"ד סטרנס דותן ניסיון רב בייצוג שני צדי המתרס בעסקאות רכישה ומכירה של נדל"ן, תוך שימת לב לפרטים החשובים, גדולים כקטנים כאחד, אשר לעתים קרובות – הניסיון בהם, הוא זה שעושה את ההבדל. כמו כן מעניק משרד עו"ד דותן סטרנס שירותי גישור בתחומים שונים ואף שירותי נוטריון. עו"ד צביה דותן סטרנס הינה מגשרת מוסמכת ונוטריון, בעלת תואר ראשון L.L.B במשפטים מאוניברסיטת ת"א. לעו"ד צביה דותן סטרנס נסיון רב בתחום אכיפת החיובים לרבות ייצוג פושטי רגל. עו"ד נוספים במשרד: עו"ד מיכאל סטרנס הדף בגוגל פלוס. אנו כאן בשבילכם, נשמח לסייע בכל נושא משפטי.
טלפון0508004678
דוא"לleads@psakdin.co.il
פקס03-5283880

תמ"א 38, מתחילים באתר המרכזי

מעוניינים להתחיל בתהליך תמ"א 38 בבניין שלכם או לקבל הצעות מחברות נוספות?

השאירו פרטים ואנחנו נשתדל להעביר לחברות מתאימות, ללא כל עלות מצדכם.  כדאי להבין שלא כל בניין מתאים לכל היזמים, בניין שמוגדר אצל אחד כ"לא כלכלי" יכול להיות "יהלום" אצל אחר. גם הזמן משחק תפקיד ובניין או ישוב שאינם אטרקטיביים בזמן מסוים יכולים להפוך למאד מבוקשים עקב שינויים ברגולציה, במחירי הנדל"ן ועוד.

אנחנו באתר המרכזי עושים כל מאמץ למצוא את הגורם המתאים שיטפל בכל בניין הרשום במאגר שלנו, לא תמיד זה קורה מעכשיו לעכשיו אבל אנחנו רצים למרחקים ארוכים...

* שדה חובה