עו"ד ונוטריון - יעל הדר זימןעו"ד יעל הדר זימן עוסקת בעריכת דין כשמונה עשרה שנים, ומטפלת בלקוחות בשלושה תחומים עיקריים:
מקרקעין – מכירה, השכרה, מיסוי, פירוק שיתוף, רישום זכויות וכולל מגזר חקלאי, נחלות, העברה בין-דורית, וייצוג מול רשות מקרקעי ישראל בכל הנושאים (וכולל פיצול, רישום בתים משותפים בטאבו, הקניית בעלות, היתרי בנייה ועוד), וכן פרויקטים של תמ"א 38. דיני משפחה - עריכת צוואות, בקשות לרשם הירושה, ניהול עיזבונות, הסכמי מתנה, ענייני אפוטרופסות וייצוג בבתי משפט לענייני משפחה ליווי עסקי - הקמת חברה או שותפות, הסכם מייסדים/הסכם שותפות, ניסוח/בדיקה של כל סוגי החוזים, ייעוץ שוטף לעסק כולל גביה ועוד. בכל הנושאים האלה ניתן גם שירות של ייצוג בבתי המשפט השונים. ליעל גם ניסיון בהקמת וליווי עמותות והקדשים, ובמתן שירותי נוטריון גם בשפות אנגלית ורומנית. ליעל גישה והיכרות עם תחום המורכבות המשפחתית, וניסיון בליווי משפחות כולל עסקים משפחתיים. במגזר החקלאי נדרשת הבנה בכל התחומים – מקרקעין, משפחה ועסקים – כיוון שהנחלה היא בית מגורים וגם עסק משפחתי, וכפופה לרשות מקרקעי ישראל. בענייני העברה, מכירה והורשה יש להתחשב בדינים רבים. טיפול ממוקד ונכון, צופה פני עתיד, המתייחס, בין היתר, למבנה המשפחה, אופי העסק החקלאי ושיקולי מס, מבטיח למשפחה שקט ואיכות חיים ומונע סכסוכים ארוכים, מורכבים ויקרים. גישור על פערים, מציאת פתרונות נכונים והימנעות מסכסוכים המתנהלים בבתי משפט, נתפסים בעיני יעל כגולת הכותרת של העבודה. למשרד וליעל יכולת עבודה מול הרשויות תוך הקפדה על סטנדרטיים גבוהים, מיומנויות תקשורת וסבלנות רבה, המקנים ללקוחות יתרון משמעותי. יעל מלווה את התיקים באופן אישי, כדי להתאים את כל השלבים לצרכיו של הלקוח, לרצונותיו, מטרותיו ויכולתו הכלכלית. במילותיה של יעל - "אני מקפידה לראות את התמונה הרחבה על כל מרכיביה ופועלת לפתור מצבים מורכבים וסבוכים על הצד הטוב ביותר. אני גם מאמינה שחשוב להיות חכם יותר מאשר להיות צודק, כדאי להימנע מעימותים ואם אירעו ממליצה להתפשר ולסיים מריבות מהר ככל האפשר. יחסים טובים בתוך המשפחה ובכלל בסביבה ובקהילה הם נכס רב ערך, שחשוב לטפח".
טלפון0508004659
דוא"לleads@psakdin.co.il
פקס09-8870592

תמ"א 38, מתחילים באתר המרכזי

מעוניינים להתחיל בתהליך תמ"א 38 בבניין שלכם או לקבל הצעות מחברות נוספות?

      מלאו את הטופס או התקשרו 24/7 לטלפון 03-9411862          

השאירו פרטים ואנחנו נשתדל להעביר לחברות מתאימות, ללא כל עלות מצדכם.  כדאי להבין שלא כל בניין מתאים לכל היזמים, בניין שמוגדר אצל אחד כ"לא כלכלי" יכול להיות "יהלום" אצל אחר. גם הזמן משחק תפקיד ובניין או ישוב שאינם אטרקטיביים בזמן מסוים יכולים להפוך למאד מבוקשים עקב שינויים ברגולציה, במחירי הנדל"ן ועוד.

אנחנו באתר המרכזי עושים כל מאמץ למצוא את הגורם המתאים שיטפל בכל בניין הרשום במאגר שלנו, לא תמיד זה קורה מעכשיו לעכשיו אבל אנחנו רצים למרחקים ארוכים...

* שדה חובה