יהודה ואמיר שאוליאן, משרד עורכי דיןיהודה ואמיר שאוליאן משרד עורכי דין הינו משרד בוטיק ותיק בעל ניסיון של כ–30 שנה.
צוות המשרד כולל עורכי דין מן השורה הראשונה, בעלי ניסיון וידע רב בתחום דיני המקרקעין, וזוקף לזכותו הישגים רבים בתחום במסגרת פעילות המשרד. המשרד מייצג יזמים, קבלנים, מוכרים, רוכשים, שוכרים ומשכירים וכן מלווה עסקאות מקרקעין פרטיות ומסחריות, הליכי תמ"א 38, הליכי "פינוי – בינוי" ותכנון ובניה. בנוסף, המשרד עוסק במשפט אזרחי, דיני תאגידים, מיסוי מקרקעין, דיני הגנת הדייר, משפט מנהלי, קניין רוחני, וכן דיני ירושה ועריכת הסכמי ממון. מחלקת הליטיגציה במשרד עוסקת בייצוג לקוחות מהשורה הראשונה בישראל בפני כל הערכאות המשפטיות. הניסיון המצטבר העצום בשילוב חשיבה מקורית והתעדכנות בלתי פוסקת בחקיקה ופסיקה משיג ללקוחותינו תוצאות מיטביות. כמו כן משמש משרדנו כנאמן לניהול רכוש עבור בעלי מקרקעין מישראל ומחוצה לה. ניסיונינו מלמד כי אין תחליף לעבודת צוות בראשות עורכי דין ותיקים ומנוסים, הבקיאים בחוק ומכירים את המערכת המשפטית והמוסדית על בוריה. אנו עושים שימוש בניסיון רב שנים ובידע הצבור במאגרי המידע והחיפוש, והכל מתוך מטרה  אחת ויחידה –  השגת התוצאה הטובה ביותר עבור הלקוח. יהודה ואמיר שאוליאן משרד עורכי דין חרט על דגלו מתן יחס ושרות אישי לכל לקוח, טיפול מעמיק ויסודי ופתרון מקורי לכל בעיה משפטית שעולה על שולחנו.  נשמח לייעץ לכם בכל נושא משפטי ולעמוד לשרותכם.
טלפון0509993238
דוא"לleads@psakdin.co.il
פקס03-5160650

תמ"א 38, מתחילים באתר המרכזי

מעוניינים להתחיל בתהליך תמ"א 38 בבניין שלכם או לקבל הצעות מחברות נוספות?

השאירו פרטים ואנחנו נשתדל להעביר לחברות מתאימות, ללא כל עלות מצדכם.  כדאי להבין שלא כל בניין מתאים לכל היזמים, בניין שמוגדר אצל אחד כ"לא כלכלי" יכול להיות "יהלום" אצל אחר. גם הזמן משחק תפקיד ובניין או ישוב שאינם אטרקטיביים בזמן מסוים יכולים להפוך למאד מבוקשים עקב שינויים ברגולציה, במחירי הנדל"ן ועוד.

אנחנו באתר המרכזי עושים כל מאמץ למצוא את הגורם המתאים שיטפל בכל בניין הרשום במאגר שלנו, לא תמיד זה קורה מעכשיו לעכשיו אבל אנחנו רצים למרחקים ארוכים...

* שדה חובה